banner461

Erken Seçim Değil, Hükümet İstiyoruz

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, AK Partinin liderliğinde CHP ya da MHP ile bir an önce hükümetin kurulmasını istediklerini dile getirdi.

banner503
Erken Seçim Değil, Hükümet İstiyoruz
12 Ağustos 2015 Çarşamba 23:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, AK Partinin liderliğinde CHP ya da MHP ile bir an önce hükümetin kurulmasını istediklerini dile getirdi.

Erken seçimin ülkeye ciddi bir fayda getirmeyeceğine inandıklarına vurgu yapan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “Son günlerde şehitler verdik. En kısa zamanda AK Parti ve CHP veya AK Parti – MHP arasında hükümetin kurulmasını bekliyoruz. Sivil Toplum Kuruluşu olarak AK Partinin liderliğinde hükümet kurulmasını istiyoruz. Türkiye’nin bu günleri bir an önce geride bırakmasını bekliyoruz. Ülkenin bu zor günleri bir an önce geride bırakabilmesi için hükümetin kurulması büyük önem taşıyor. Bir erken seçim ülkeye fayda getirmeyecektir. Bu nedenle AK Partinin hükümet kurma çalışmalarının en kısa zamanda sonuçlandırılmasını istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.