banner461
banner195

Erkut : 07 Haziran şimdiye kadar ki en önemli seçimdir...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday Adayı Ersan Erkut 7 Haziran Genel seçimlerine vurgu yaparak: "07 Haziran şimdiye kadar ki en önemli seçimdir...! dedi.

Erkut : 07 Haziran şimdiye kadar ki en önemli seçimdir...!
18 Mart 2015 Çarşamba 16:25

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili aday Adayı Ersan Erkut 7 Haziran Genel seçimlerine vurgu yaparak: "07 Haziran şimdiye kadar ki en önemli seçimdir...! dedi.

 07 HAZİRAN ŞİMDİYE KADAR Kİ EN ÖNEMLİ SEÇİMDİR.

07 Haziran Genel Seçimleri Ak Parti nin bir kez daha iktidara gelmesinin veyahut çocuklarımızın geleceğinin ötesinde, Türkiye nin gelecek yüzyılları ve İstikbal i açısından son derece önemli bir tarihtir. Sürece bu sahiplenmeyle yaklaşmamız son derece önemlidir diye düşünüyorum.

400 milletvekili, anayasa değişikliği ve başkanlık sistemi sonuç olarak özetle; Başkanlık sistemi Türkiye nin en büyük milli birlik, yarınların güçlü Türkiye si ve demokrasi projesidir.  istikrarsızlık ve koalisyon beklentisinde olanların, Türkiye üzerinde oyun ve tezgah peşinde olanların, azınlığın çoğunluğa tahakkümün, statükonun, kendilerini bu ülkenin elitleri sahipleri sananların, sonu anlamına gelmektedir. Tam olarak milletin egemen olduğu bir yönetim biçimi olan başkanlık sistemini ülkemize kazandırmak zorundayız.

İç ve dış mihraklara hizmet eden ve  bu tehlikeyi fark eden istismarcıların, var olma mücadelesi haline gelmiş, başkanlık sistemini bu yüzden Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan ın nefsi mücadelesi diyerek millete empoze etmeye, algı oluşturmaya çalışmaktadırlar.

 Recep Tayyip Erdoğan bu ülkeye ve millete Allah ın bir lütfudür.Böylesine büyük bir liderin daha,10 yıllar sonra bir kez daha geleceğini Yaradan dan öte kimse bilemez,garanti edemez.Bu sebeptendir ki milletin en güçlü iktidarda olduğu dönemde bu oyunu bozalım,Duvarlarda yazılı olmaktan öteye gidemeyen “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletin” dir sözünü  tesis edelim. Milletimizi  ebedi muktedir edelim.İnşalah..

07 HAZİRAN  Nevşehir açısından 3-0 dan daha öte bir anlam taşımaktadır. 400 milletvekili ile, TÜRKİYE VE GELECEĞİMİZLE OYUN OYNAYANLARA KARŞI BU OYUNU BOZ NEVŞEHİR

İçimiz rahat hamdolsun.aziz milletimiz her şeyin farkındadır.

Bu vesile ile bir kez daha, Vatan toprağı için canlarını,kanlarını hiç düşünmeden feda eden,ecdadımızı rahmetle,şükranla,saygıyla yadediyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun.Selam ve saygılarımla,

ERSAN ERKUT

AK PARTİ

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ A.ADAYI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Psikolog - 3 yıl önce
Doğru ve dürüst insan inşallah ilk önce adaylığını sonra da 7 hazirandaki dönüm noktası kazanacağız inşallah yolun açık olsun herşeyi doğruluk ve dürüstlük için yapan insan
Avatar
R.K - 3 yıl önce
bencede en önemli seçim,milletin uyandiği türkiyenin düşman işgalinden kurtulacaği bi seçim olacak inşallah,,gözler açilacak akp ve yandaşlari yargidan kaçamiyacak..
Avatar
sumer - 3 yıl önce
bu memleketin senin gibi temiz iyi insanlara ihdiyaci var ilimize vekilli suresince unutulmayacak hizmetlere imza atayacagina butun kalbimle inaniyorun kalbi temiz insan yolun bahdin acik olsun
Avatar
CanER - 3 yıl önce
ALLAH SIZINDE YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN BASKANIM SAYGILAR YOLUNUZ ACIK OLSUN
Avatar
vefa - 3 yıl önce
bir insan kendini en iyi yaptıklariyla tanitir biz seni coook iyi taniyoruz ersan bey insallah vekil olarak gormek istiyoruz