banner461
banner195

Ertaş: “Umduğumdan Daha İyi Durumdayız”

Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de turistik yörelerden uzak bir alanda, Göre kasabasında turizm yatırımı yapan İş Adamı Musa Ertaş, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçirdikleri butik otel yatırımının umduğundan daha iyi bir düzeyde bulunduğunu söyledi.

Ertaş: “Umduğumdan Daha İyi Durumdayız”
10 Aralık 2015 Perşembe 13:47

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de turistik yörelerden uzak bir alanda, Göre kasabasında turizm yatırımı yapan İş Adamı Musa Ertaş, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçirdikleri butik otel yatırımının umduğundan daha iyi bir düzeyde bulunduğunu söyledi.

Genel itibariyle ülke genelinde ve bölgede turizmde sıkıntılı bir sürecin yaşandığına değinen İş Adamı Musa Ertaş, butik oteli bu günlerde genel itibariyle balayı çiftlerinin tercih ettiğini de sözlerine ekledi.

Ertaş, “Farklı bir konsepte, şeffaf bir yönetim anlayışı ile inşa edip faaliyete açtığımız turizm yatırımımız oldukça iyi durumda. Hatta umduğumdan daha iyi konumda diyebilirim. Genelde otelimizi balayı çiftleri bugünlerde tercih ediyorlar. Yoğun ilgiyi görünce bizde böyle bir ihtiyaç varmış aslında ve biz geç kalmışız. Şu anda yatırımızdan son derece memnunum. Ama genele bakıldığında bölgede turizm konusunda bir sıkıntılı sürecin yaşandığını söylemek mümkün. Fakat biz bu sıkıntıdan çok etkilenmedik” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.