banner461
banner195

Eşini ve Kendini Yaktı

4 çocuk babası A.Akyol, evin önünde tartıştığı eşi 25 yaşındaki E.Akyol ile kendisinin üzerine benzin döküp yaktı.

Eşini ve Kendini Yaktı
24 Ocak 2014 Cuma 19:52

banner143
banner134

 Aksaray'da, bir apartmanda kapıcılık yapan 4 çocuk babası 31 yaşındaki A.Akyol, evin önünde tartıştığı eşi 25 yaşındaki E.Akyol ile kendisinin üzerine benzin döküp yaktı.

Alev topuna dönen çifte komşuları müdahale ederek alevleri söndürdü. Vücutlarının büyük bir bölümü yanan çift, hastanede tedavi altına alındı.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Fatih Mahallesi'nde meydana geldi.Bir apartmanın kapıcılığını yapan A.Akyol, evin önünde eşi E.Akyol ile belirlenemeyen nedenle tartıştı.

A.Akyol, evden içinde benzin olan bidonu alıp önce eşinin üzerine sonra da kendisine döktü, ardından çakmakla tutuşturdu.

Akyol çiftinin alev topuna döndüğünü gören komşuları, müdahale edip alevleri söndürdü.Vücutlarının büyük bir bölümü yanan Akyol çifti çağrılan ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Çift, yapılan ilk müdahalelerinin ardından Adana'daki Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Olay anında ise çiftin çocuklarının evde oldukları öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan hoca - 4 yıl önce
insanların bu hale gelmesini sağlayan şartların ve oluşumların mutlaka incelenmesi lazım bu düzen böyle giderse yakında tüm millet kendini yakacak çünkü bir grup parayı çuvalla ayakkabı kutularıyla götürürken ülkenin %80i aynı bu vatandaşımız gibi ekonomik yönden ve devamın da piskolojik yönden şiddete maruz kalıyor. çünkü şu anda ülkenin %80 i ekonomik şiddet görmekte
Avatar
asdfg - 4 yıl önce
Gerizekali ya