banner461
banner195

Eski Başbakan Yardımcısı Akdoğan Avanos'u Gezdi

Başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu dönemlerinde başbakan yardımcılığı görevlerini yürüten Yalçın Akdoğan ve Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya Avanos'u gezdi.

Eski Başbakan Yardımcısı Akdoğan Avanos'u Gezdi
16 Eylül 2016 Cuma 14:37

banner143
banner134
Başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu dönemlerinde başbakan yardımcılığı görevlerini yürüten Yalçın Akdoğan ve Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya bugün Avanos'u gezdi.

Erol Kaya ve Yalçın Akdoğan'ın Avanos gezisine Kaymakam Mustafa Eldivan, eski İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Belada ve İl Genel Meclisi üyesi Fatma Parmaksız da eşlik ettiler. 

Avanos Kadın Girişimciler Yardımlaşma ve Dayanışma Kooperatifinde yöresel yemeklerden tadan Akdoğan ve Kaya daha sonra Avanos'u gezerek bilgi aldı.

Akdoğan ve Kaya'nın Kapadokya gezisi sırasında Nevşehir milletvekilleriyle de bir araya gelerek yöreyi gezdi.

Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Kurban Bayramı vesilesiyle Avanos ilçesinde bulunan Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ve Yalçın Akdogan'ı en güzel şekilde misafir ettik. Misafirlerimizin Avanos'tan güzel duygularla ayrıldıklarını düşünüyorum dedi.


Avanos Gazetesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.