banner461
banner195

Esnaf Odalarında Tek

Nevşehir’de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren 24 oda arasında Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler odası bir özelliği ile fark oluşturuyor.

Esnaf Odalarında Tek
18 Aralık 2014 Perşembe 17:03

banner143
banner134

 Esnaf Odalarında Tek 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren 24 oda arasında Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler odası bir özelliği ile fark oluşturuyor.

Geçtiğimiz ay yapılan olağan genel kurul sonrasında yeniden oda başkanlığına seçilen ve Nevşehir’deki esnaf odaları başkanları arasında en kıdemli başkanlar arasında yer alan Şaban Ulusoy’un Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sevgisi dikkatlerden kaçmıyor.

İlimizde kendine ait hizmet binası bulunan tüm odaların aksine Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler odası başkanlığının önünde Atatürk büstünün yer alması son derece dikkat çekici. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu tarafından yaptırılan Atatürk büstü ilimizdeki hiçbir esnaf sanatkar odası hizmet binası önünde yok.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MALİ - 4 yıl önce
şaban beyi yillardir tanirim.güneş ne taraftan doğrarsa o tarafa yönünü döner.eğer bir çikari varsa o odanin önüne stalinin bile heykelini diker.
Avatar
A.ULUSOY - 4 yıl önce @MALİ
sayın m.ali kardeşim şahsi bir sıkıntın mı var bilmem ama benim babam 26 yılıdır görevini allahın izniyle layıkıyla yapar hele hele kimse hakaret edemez herkes haddini bilsin bırak şimdi stalini istersen seni dikelim oraya?