banner461
banner195

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ÇALIŞKANER’DEN ÜNVER’E Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek, belediye başkanlığı adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundular.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ÇALIŞKANER’DEN ÜNVER’E Hayırlı Olsun Ziyareti
06 Ocak 2014 Pazartesi 11:48

banner143
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ÇALIŞKANER’DEN ÜNVER’E Hayırlı Olsun Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek, belediye başkanlığı adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundular.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner başkanlığındaki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, hiçbir parti farkı gözetmeksizin şehir merkezinde güçlü bir sivil toplum yapılanmasının ortaya çıkması yönünde yoğun bir mesai harcandığını belirtti.
Geçmiş ile bugünkü sivil toplum çalışmaları arasında ciddi bir farkın göze çarptığını anlatan Ünver,  alt yapıda güçlü hale getirilen şehir merkezindeki sivil toplum örgütlerinin daha aktif hizmet üretebilecek düzeye gelebileceğine inandıklarını ifade etti.Ünver,sivil toplum örgütleri ile birlik ve beraberliğin bundan sonraki süreçte de artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
başkanlar bulundukları makama gelirken o makamın nimetlerini paylaşmak için seçilirler paslaşmak için deyil.
Avatar
karizma - 4 yıl önce
karizma başkanım