banner461
banner195

Ev Hizmetlerinde Çalışanların Sigortalılığı Konulu Seminer Verildi

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğümüz Kapadokya Konferans Salonunda Şef Hatice GÜL tarafından “Ev Hizmetlerinde Çalışanların Sigortalılığı” konulu seminer verildi.

Ev Hizmetlerinde Çalışanların Sigortalılığı Konulu  Seminer Verildi
06 Kasım 2015 Cuma 16:11

banner143
banner134
 Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğümüz Kapadokya Konferans Salonunda Şef Hatice GÜL tarafından 05/11/2015 tarihinde tüm İl Müdürlüğümüz personellerine iki ayrı bölümde/oturumda  “Ev Hizmetlerinde Çalışanların Sigortalılığı” konulu seminer verildi. Seminere  İl Müdürü Kemal DURAN, İl Müdür Yardımcısı Erdin POLAT, Mali Hizmetler Merkez Müdürü  Yusuf  ERTANA  ve diğer tüm personeller  katıldı.

Seminer öncesi iki ayrı oturumda iki ayrı personel grubuna karşı açılış  konuşması yapan İl Müdürümüz Kemal DURAN, 6552 Sayılı Torba Kanun kapsamında 01/04/2015 tarihinden itibaren yürürlüğe giren  5510 sayılı kanunun EK.9 maddesine eklenen  ve kamuoyunda çokça bilinmeyen bu sigortalılık  hakkında tüm personelimizin bilgi sahibi olması gerektiğini, bu vesile ile program için gerekli mevzuat araştırmasını yapan ve sunan, aynı zamanda yeni kurulan Mevzuat Komisyonu başkanlığını görevini üstlenen Şef Hatice GÜL ile tüm katılımcılara teşekkür etti. Bugün (5/11/215 tarihi )itibariyle uygulamaya konulan “Haftanın Sözü” uygulaması ile hizmete açılan Mevzuat Kütüphanesinin tüm Nevşehir SGK personellerimize/ailesin hayırlı olmasını diledi.Şef  GÜL tarafından slayt sunumu ile gerçekleştirilen seminer sonunda katılımcıların  tüm sorularına Prim Tahakkuk ve Tahsilat Servis Yetkilisi Hülya YAĞMUR ile birlikte cevap verildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.