banner461
banner195

Eylemciler Hayatları Boyunca Acaba Kaç Dal Dikmişler ?

Türkiye genelinde son günlerde meydana gelen olaylara ilişkin açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, söz konusu eyleme katılanların hayatları boyunca kaç fidan diktiklerini sordu.

Eylemciler Hayatları Boyunca Acaba Kaç Dal Dikmişler ?
06 Haziran 2013 Perşembe 10:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde son günlerde meydana gelen olaylara ilişkin açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, söz konusu eyleme katılanların hayatları boyunca kaç fidan diktiklerini sordu.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği olarak olayları tasvip etmediklerinin altını çizen Dernek Başkanı Erol Mutlu, “Ülkemizde son günlerde yürüyüş yolu eylemi olarak bilinen alanda birkaç ağacın sökülmesi ile başlatılan eylemleri asla tasvip etmiyoruz. Bu olaylar ne yazık ki Ülkemizi sarsmış durumda. 8-10 Ağaç yüzünden Türkiye bu olayları yaşamamalıydı. Yapılan eylemlerde Milyonlarca lira zarara neden olundu. Birkaç ağaç için kıyameti koparanlar acaba hayatları boyunca kaç tane fidan dikmişler sormak isterim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
sayin erol bey.ben 41 yildir nevşehirdeyim.bende bu eyleme ailemle beraber katildim.tüm aile fertlerim 75 yil ortaokulunun ordaki ağaçlandirma sahasina ve nevşehirin belli yerlerine 100 lerce ağaç dikmişizdir.bende sana soruyorum sende yillarca devlet memurluğu yapiyorsun.sen nerelere bir kaç ağaç diktin acaba.şahsan olarak diyorum.anlayana dedim gitti..
Avatar
ahmet doğru - 5 yıl önce
sayın erol mutlu...gündeme ilişkin güzel açıklamalarda bulunuyorsunuz...asıl göreviniz olan görme engelli çocuklarımızın eğitimi için ne gibi bir çaba sarfediyorsunuz merak ediyorum doığrusu...bakın memleketimizde bunlara yönelik ne bir okul var ne bir eğitim kurumu...nasıl olacak yani engelli yavrularımızı çevre illere mi gönderecez...bu konuyıu her defasında ben dile getiriyorum...hiç bir yol katedemedik....işinizi yapın lütfen....
Avatar
Deniz Güzel - 5 yıl önce
kendisi çok fidan dikmiş ki bize soruyor.. ben kaç fidan diktim bilmiyorum ama onların söndürdüğü fidanları hepimiz biliyoruz...
Avatar
Erol Mutlu - 5 yıl önce @ahmet doğru
dernek çalışmalarımıza göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederim.nevşehirde engelliler için yaptığımız çalışmalar her gün görsel ve yazılı basında yer almaktadır.nevşehirde okula gidemedim diyen bir tane görme engelli arkadaşımız varsa bunu bize açıklasın bildirsin.bu konuda geniş bilgi edinebilmeniz içinde derneğimize buyurup çalışmalarımız hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.
Avatar
Erol Mutlu - 5 yıl önce
beni yakından tanıdığınız belli.biz şahıslar üzerinden tartışmıyoruz.ailenizle ağaç dikmişseniz teşekkür ederim.eylem yapmak;ağaç dalları kırmak,parke taşları sökmek,devletin polisine milletin malına zarar vermek değildir.benim diktiğim ağaç meselesine gelince lütfi pamukçu ilköğretim okulunun yan tarafındaki ağaçlandırılmış yere gidip görebilirsin.burası gösterebileceğim örneklerden daha 1 tanesi.
Avatar
mustafa yarılı - 5 yıl önce
maalesef herkes işinin hatırına yalaka olmuş gitmiş bende söyledim gitti
Avatar
Ali ER - 5 yıl önce @Erol Mutlu
allah razı olsun başkanım. asıl engellinin siz değil onlar olduğunu tüm milletimiz gördü zaten. durmak yok hizmete devam, rabbim yolunuzu açık etsin. bu milletide şer odaklarının şerrinden korusun, hile ve desiselerini başlarına geçirsin. kahhar ismi şerifi gereğince kahru perişan eylesin!amin
Avatar
ahmet doğru - 5 yıl önce
okul çağına gelen çocuğumuzu malesef nevşehirde okula gönderemiyoruz 6 yaşındaki gözleri görmeyen bir sabiyi yatılı olarak niğdeye veya kayseriye göndermemizi söylüyorsunuz...bunu çözümünüz...biz burada okutabilmek istiyoruz....bir öğrencide olsa bunu sağlamak zorundasınız ...