banner461
banner195

Fatih projesi kapsamında Ürgüpte tablet dağıtıldı

Ürgüp ilçesinde Fatih Projesi kapsamında tablet dağıtımı törenine katılan İlçe Kaymakamı Tuğba Yılmaz, öğrencilere böyle seslendi.

Fatih projesi kapsamında Ürgüpte tablet dağıtıldı
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:37

banner143
banner134

 Siz Bize Göre Çok Şanslısınız

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçesinde Fatih Projesi kapsamında tablet dağıtımı törenine katılan İlçe Kaymakamı Tuğba Yılmaz, öğrencilere böyle seslendi.

Fatih projesi kapsamında Ürgüp’te tablet bilgisayar dağıtımına devam edildi.

Tablet dağıtımına Kaymakamı Tuğba Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ve TESAN Anadolu Öğretmen Lisesi Okul Müdürü Mustafa Çavuş Katıldı. 

Öğrencilere kendi öğrencilik yıllarında Teknolojinin bu denli gelişmiş olmadığını ve şimdiki öğrencilerin çok şanslı olduğunu hatırlatan İlçe Kaymakamı, "Sizler bizim zamanımızın çocuklarına göre birçok yönden olduğu gibi teknoloji yönünden de çok şanslı bir nesilsiniz, umarım Devletimizin sizlere sunmuş olduğu bu fırsatı derslerinize daha çok çalışma doğrultusunda iyi bir şekilde kullanır ve daha da başarılı olursunuz, yeni bilgisayarlarınız hayırlı olsun güle güle kullanın." dedi.

Tablet sahibi olmanın mutluluğu gözlerinden okunan öğrenciler, Öncelikle bu tabletin kendilerine verilmesini sağlayan Başta Devlet büyüklerimiz olmak üzere İlçe Yöneticilerine, Okul Müdür ve öğretmenlerine teşekkürler ederek, kendilerine sunulan bu fırsatı çok iyi kullanmak suretiyle asıl teşekkürü derslerinde başarı sağlayarak yapacaklarını belirttiler.

Fatih Projesi kapsamında bu güne kadar TESAN Anadolu Öğretmen Lisesinde 68, Ürgüp Anadolu Sağlık Meslek lisesinde 69, Hayrı Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesinde ise 69 kişiden oluşan 9. sınıf öğrencilerinin tamamına ve öğretmenlerine tablet bilgisayar verilmiş oldu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.