banner461
banner195

Feralan'dan Nevşehir'de İki ilçeye hastane müjdesi ...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan , Acıgöl ve Gülşehir ilçelerine hastane müjdesi verdi.

Feralan'dan Nevşehir'de İki ilçeye hastane müjdesi ...!
10 Ocak 2015 Cumartesi 13:05

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu özel açıklamasında Acıgöl ve Gülşehir ilçelerimize 10 Yataklı Entegre Hastanesinin Yapımı için Nevşehir İl Özel İdaresi 2015 Yatırım proğramı içerisine alındığını belirtti.


Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, Acıgöl ve Gülşehir ilçelerimize yapılacak olan hastane için İnşallah Mart , Nisan ayı içerisinde temel atılması için çalışmaların başlayacağını ifade etti.

Nevşehir İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılacak olan 10 yataklı hastane inşaatının sözleşme hazırlıklarının da sürdürüldüğünü anlatan Feralan, Acıgöl ve Gülşehir ilçelerimize yapılacak olan 10 yataklı hastanenin ihale bedelinin yaklaşık 4 milyon 944 bin TL olduğunu ifade etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, şimdiden Acıgöl ve Gülşehir ilçelerimize hayırlı ve uğurlu olsun dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muşkaralı - 4 yıl önce
acıgöle yapılan hastane ne kadar çalıştırılabildi işi bilmeyenler kurdale kesmek için yatırımlar yaptırıyor sonrada kapat gitsin gözler boyansın yeter.bir bilene danışıp paraları çar çur etmeseniz vekil bey.memleket ne çektiyse hesapsız düşüncelerden çekti zaten
Avatar
yapma daha iyi - 4 yıl önce
hastane bu iki ilçenin yıllardır ihtiyacı tamam da 10 yataklı ne demek???? yıl 2015 hanği çağda yaşıyorsunuz???ayıp denilen bi şey var....hökümetiniz atıyo 3000kişilik şehir hastaneleri yapacam diye..sen ne yapıyon...yapmayın kardeşim..istemiyoruz..tuuuuüüüüü 10 yataklı kimse duymasın..bana maliyet hesabı çıkarma...o zaman diğerlerini(şehir-bölge has) yapmanız külliyen yalan mı?? biz ilçe imkanlarıyla gerekirse camilerde toplayarak yine bunun 10 katını yaparız..istemiyoruz.insanlarla alay etmeyin.beceremiyorsan sus suuuusssssssssssssssss.
Avatar
akpli - 4 yıl önce
Hiç bişeyle ilgilenmeye vekilime bak hayret ha pardon seçim sahtına girdikya unuttum
Avatar
Teknik bilgi - 4 yıl önce
Bir yere okul, hastane vb bir kamu yatırımı yapıldığı zaman ihtiyaç analizi yapılır. O ihtiyaç analizine göre birden fazla parametre göz önünde tutularak o yöreye yapılacak hastahanenin yatak sayısı belirlenir.
Avatar
n genç - 4 yıl önce
nevşehirin hastane ihtiyacı,
200 yatak eski devlet hastanesi+100 yatak doğum hast+100 eski ssk=350 yataklı yeni hastane
bu denklem çözülürse ihtiyaç biter.
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
Yapıyorsunuz da ne oluyo dört gün sonra geri kapatıyorsunuz iyi bizim paralar çarçur oluyor birde onun bunun cebini dolduruyor
Avatar
adem - 4 yıl önce
seçim yaklaşıyor akıllarına ne gelirse söylüyorlar ama boşuna uğraşıyorlar ben bu vekili geçen seçim zamanı bir kere gördüm başka görmedim zorla elimi sıkmıştı
Avatar
Veli tutal - 4 yıl önce
Hastanemi sağlık ocağımı 10 yataklı yer hastane olmaz .acıgölden '/,85 oy alın sonra 10 yataklı hastane yapın .hastane diyede vatandaşa yutturun . Gerçi kim hakkımızı savunacak ki?