banner461
banner195

Forum Kapadokya AVM’ye Tepki Var...!

Anadolu Gençlik Dergisi Avanos Şube Başkanı A. Rahim Doğru Forum Kapadokya etkinliklerine ilişkin şu açıklamalarda bulundu.

Forum Kapadokya AVM’ye Tepki Var...!
08 Temmuz 2013 Pazartesi 11:30

banner143
banner134

 Kuruluş Amacını Alış Veriş olarak Tanıtan,  Nevşehir Merkezinde faaliyet göstermekte olan FORUM KAPADOKYA alış veriş merkezinin  Düzenledikleri kültür eğlence  vb. Etkinlikleri dikkate alındığında Üzülerek görmekteyiz ki; Bu milletin Milli ve manevi değerlerine apaçık aykırı Faaliyetler düzenlemekle adeta ifsat hareketine dönmüş bulunmaktadır. Özellikle bu milletin örf ,Annane ve İnancına Aykırı ve Gençliği eğlence tutkunu yapacak etkinliklerle çalışmalarını aralıksız sürdüren FORUM KAPADOKYA en son ŞARKINI SEÇ yolla etkinliği ile çalışmalarına devam ettiği görülmektedir. Faaliyetleri incelendiğinde Bir Alış Veriş Merkezi olmaktan ziyade adeta müzik ve eğlence sektörü gibi görüntü vermektedir.

 FORUM KAPADOKYA yöneticilerini uyarmayı sivil toplum kuruluşu olarak kendimize bir görev biliyoruz .  Faaliyetlerini gözden geçirmelerini istiyor ve gereken adımların atılmasını bekliyoruz.

Aynı faaliyetlerin tekrarlanması halinde daha farklı tepkilerle karşı karşıya kalacaklarını bilmelerini istiyoruz

 

AVANOS ANADOLU GENÇLİK

A Rahim DOĞRU


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Pardon! - 5 yıl önce
hangi zihniyetin timsali bu yazı?
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
canı gönülden bu açıklamayaı tebrik ediyor diğer sivil toplum kurluşlarınıda sessiz kalmamaya davet ediyorum.ayrıca aynı alışveriş merkezi uyanıklık yaparak içki satmıyoruz dememek için alkollü içkieri hemen yan tarafında satıyor.gençliği ifsat ediyor ben müslümanlarda bunu farkedemiyor.
Avatar
Bırakın Ya Allah Aşkına - 5 yıl önce
hocamız sayın erbakan senin bu yazını görseydi, herhalde seni temsilcilikten de alırdı hatta yüzüne bile bakmazdı. sanatın hangi değerlerimizle ters düştüğüne bir örnek ver güzel insan.
Avatar
tebrik ediyorum. - 5 yıl önce
böyle duyarlı bir haberin yapılması çok önemli ve yerinde bir davranış bence.
Avatar
kipa - 5 yıl önce
ben çok şükür 1 yıldır ayağımı basmıyom ...... yüzünden boşver formu nevşehir esnafı kazansın
Avatar
sizi gidiler - 5 yıl önce
o kadar büyüklükteki alışveriş merkezi için ayrılan mescit müslümanlar için utanç kaynağı olmalı.ama mescidi kaç kişi biliyor ki!!!!
Avatar
efe gür - 5 yıl önce
tabi memleketin tüm meseleleri bitti bir tek forum avm nin şarkını seç yolla etkinliği kaldı değil mi ? bırakın allah aşkına yav ağzı olan konuşuyor.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
inançlı insanların hassasiyeti gözetselerdi boy boy mayolu kadın afişlerini sergilemezlerdi.