banner461

Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo Şimdi'de Allah'ı kapak yaptı!

Sevgili Peygamber efendimize hakaret içeren karikatürler yayınlayan Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo, saldırıların 1. yılındaki özel sayısında "Tanrı"yı kapak yaptı.

Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo Şimdi'de Allah'ı kapak yaptı!
06 Ocak 2016 Çarşamba 16:56

banner143
banner134
Sevgili Peygamber efendimize hakaret içeren karikatürler yayınlayan Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo, saldırıların 1. yılındaki özel sayısında "Tanrı"yı kapak yaptı.

Muhammed Fidan'ın haberi


Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo geçen sene Peygamber efendimize hakaretler içeren karikatürler yayınlamış ve sonrasında Said ve Şerif Kouachi kardeşler tarafından 12 çizeri öldürülmüştü. Olayın birinci yılında dergi, bir milyon adet basılan özel bir sayı ile çıktı.

BU SEFER PEYGAMBER DEĞİL "TANRI"

Geçen yıl peygamber efendimizi aşağılayarak kapağına taşıyan dergi olayın yıl dönümünde ise "Tanrı"yı kapağına taşıdı. Tanrı olarak nitelendirdikleri varlığın sırtında bir kalaşnikof tüfek bulunuyor. Kafasında ise İlümünati'nin sembolü bir başlık var. kendisi ise kanlar içinde.

SUÇLU HALA KAÇIYOR

Skandal karikatürlerle gündeme gelen dergi kapak yazısında ise "Suçlu hala Kaçıyor" ifadesini kullandı. Dergiye yapılan saldırıyı gerçekleştiren Said ve Şerif Kouachi kardeşler ölü olarak ele geçirilmişti.

HABER 7


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.