banner461
banner195

Fuarlara Reel Sektör Temsilcilerinin Katılımı Önemli

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada yurt içi ve yurt dışında organize edilen fuarlara reel sektör temsilcilerinin katılımının büyük önem taşıdığına dikkat çekildi.

Fuarlara Reel Sektör Temsilcilerinin Katılımı Önemli
17 Şubat 2016 Çarşamba 12:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada yurt içi ve yurt dışında organize edilen fuarlara reel sektör temsilcilerinin katılımının büyük önem taşıdığına dikkat çekildi.

Yapılan açıklamada; “İstanbul Ticaret Odası 1960’lı yıllardan itibaren Uluslararası platformdaki organizasyonlara Reel Sektör Mensuplarının katılımını sağlarken, 1999 yılında Türk Ürünleri Fuarları’nı girişimcilerin istifadesine sunmaya başlamıştır. Bu çerçevede, İstanbul Ticaret Odasının 2016 yılı fuar programında yer alan 3 önemli fuar hakkında bilgiler aşağıda sunulmaktadır. Asya’nın en büyük Gıda Fuarı SIAL-China 2016 Türkiye Milli İştiraki, 5-7 Mayıs 2016, Şanghay/Çin Halk Cumhuriyeti, 1980’li yıllardan itibaren Türkiye’nin her katılımından m2 ve katılımcı sayısını rekor seviyede arttırdığı SIAL Paris Uluslararası Gıda Fuarı Türkiye Milli İştiraki, 16-20 Ekim 2016, Paris/Fransa, Batı Afrika’nın en gelişmiş ülkesi ve Batı Afrika Ülkeleri Ekonomi Topluluğu (ECOWAS) Ülkelerine ihracatın ana kapısı olarak adlandırılan Gana’da 1. Türk Ürünleri Fuarı, 24-27 Ağustos 2016.Akra/Gana fuarları bu aşamada önemli görülen fuarlar arasındadır. İhracatın arttırılması ve ekonomimizin rekabetçi gücünü net bir şekilde dış dünyaya tanıtabilmek adına Ülkemizin her köşesinden firmalarımızın fuarlara katılımının sağlanması büyük önem taşımaktadır” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.