banner461
banner195

Fuat Avni’nden Skandal Nevşehir Paylaşımı

Türkiye’de son aylarda skandal paylaşımlar ile gündeme gelmeye çalışan Fuat Avni seçimler öncesinde paylaşımlarıyla ülkeyi karıştırma hedefinde.

Fuat Avni’nden Skandal Nevşehir Paylaşımı
30 Ekim 2015 Cuma 14:58

banner143
banner134
Türkiye’de son aylarda skandal paylaşımlar ile gündeme gelmeye çalışan Fuat Avni seçimler öncesinde paylaşımlarıyla ülkeyi karıştırma hedefinde.Sosyal medya hesabından son aylarda özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ve AK Parti’yi hedef alan paylaşımlar bulunan Fuat Avni rumuzlu kullanıcı 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği genel seçimler öncesinde de bu paylaşımlarına devam ediyor.

Sosyal 
medya hesabından 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26.Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde Nevşehir’de iki kişinin sandık başında oy hırsızlığı yapacağı iddiasını gündeme getirdi.

 Fuat Avni sandık sandık 'hırsız' listesi yayınladı: Bu liste içinde Nevşehir'den de 2 kişiyi ekledi. İşte o liste


İşte Fuat Avni rumuzlu sosyal medya hesabından yapılan o paylaşım;

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatansever - 3 yıl önce
Pislik açığa çık ne mal olduğunu görelim
Avatar
Güldürme bizi - 3 yıl önce
7 hazirandaki seçimde herşey gönlünüzce oldu.. AKP tek başına iktidar olamadı, Nevşehir 2-1 oldu.. Ne trafolara kedi girdi nede oylar yakıldı hırsızlık yapıldı.. Bu kaos yaratmaya çalışan Fuat avnimidir nedir o şahsiyet ve ona inananlar şunu iyi bilsin, Allah'ın adaleti tecelli edecek.. Bu son çırpınışları kendilerini boğulmaktan kurtaramayacak