banner461
banner195

Fuhuş Operasyonunda 31 kişi Yakalandı

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan bir ihbar üzerine Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Ürgüp İlçesinde yaşı küçük çocuklara fuhuş yaptırıldığı iddia edilen bir otel hakkında işlem başlatılmıştır.

Fuhuş Operasyonunda 31 kişi Yakalandı
22 Mart 2013 Cuma 15:08

banner143
banner134

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan bir ihbar üzerine Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Ürgüp İlçesinde yaşı küçük çocuklara fuhuş yaptırıldığı iddia edilen bir otel hakkında işlem başlatılmıştır. Para karşılığı fuhuş yaptırıldığı tespit edilen otele Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğünün desteği ile 70 Polisin katılımıyla operasyon gerçekleştirilerek 12’si bayan 19’u erkek olmak üzere toplam 31 şahıs gözaltına alınmıştır. Soruşturmanın derinleştirilmesi neticesinde bahse konu otelde 15 gram esrar maddesi bulunmuştur. Gözaltına alınan şahıslardan, 18’i Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlandıktan sonra adli makamlara sevk edilmiştir. Adli makamlara sevk edilen şahıslardan 4‘ü ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılmış, 14 şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
çok geç kalınmış baskınlar iş işten geçmiş ateş bacayı sarmış.turizm bölgesi diye övündüğümüz yerler içki esrar eroin içilen fuhuş yapılan yerler olmuş.
Avatar
celal acur - 5 yıl önce
türizim bölgesi diyorlar alakası yok her taraf pislik fuguş içki eroyin kulanılıyor