banner461
banner195

Futbolcularımız İç Sahada Panikliyor

Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, takımın iç sahadaki puan kayıplarını futbolcuların iç sahada baskı altında kalarak, paniklemesine bağladı.

Futbolcularımız İç Sahada Panikliyor
07 Aralık 2013 Cumartesi 11:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, takımın iç sahadaki puan kayıplarını futbolcuların iç sahada baskı altında kalarak, paniklemesine bağladı.

10 Haftası geride kalan bölgesel amatör ligde Nevşehir spor GK’nın şansız sonuçlarla iç sahada puan kaybettiğini belirten Nevşehir Spor GK Kulüp Başkanı Cantekin, geçtiğimiz haftalarda takımın teknik direktörlüğünü bırakıp giden Sait Taş’ın da bu olumsuzlukta payı olduğunu dile getirdi.

Cantekin, “Nevşehir Spor GK Takımı olarak ilimizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz kanaatindeyim. Ancak iç sahada alınan kötü sonuçlar tabi ki bizleri de üzüyor. Kendi taraftarımız önünde ve kendi sahamızda bu tür puanlar kaybetmemeliyiz. Futbolcularımız Gazi stadında oynadığımız maçlarda bir baskı altında kalıyor ve panikliyorlar. Tosya Belediye Spor, Kastamonu ve en son geçtiğimiz haftaki Yeşil Kırşehir Spor maçlarında alınan mağlubiyet ve beraberlikler futbolcularımızın baskı altında kaldığının da bir göstergesi. Bu sonuçlarda takımızı bırakıp giden eski Teknik direktör Sait Taş’ın da etkisi olduğunu düşünüyorum. Futbolcularımızı yanlış yönlendirmiş. Bunu bizzat futbolcularımızda itiraf ediyorlar. Bundan sonraki müsabakalarımızda daha dikkatli olacağız. İnşallah daha iyi sonuçlar elde edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaff - 4 yıl önce
sayın başkanım madem öyle dış sahada kaç galibiyetimiz var. yan yattı çamura battı bahane bence bunlar. paramız yoktu bu kadar yapabildik de bu yıl sağdan soldanda para aldın ama futbolcuları kırık çıkıkcıya gönderiyorsun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
3 yılda 5 hoca yaklaşık 60 futbolcuyla çalışıldı.
hep suçlular hocalar yada futbolcular yönetim kendinde hiç mi kusur bulmuyor. bundan önce destek olmadığı için kimse bişey demiyordu. ancak bu sene belediye başkanının ve nto nun verdiği paralar var o zaman sizde nevşehirliye borçlandınız hesabınıda vereceksiniz.beceriksizliğiniz tüm türkiyenin diline düştü. gerekeni yapın
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
bu kadar komik bi bahane olabilirmi yaa.
biz bu işi beceremedik demiyorlar 3 yılda 5 hoca 60 futbolcu değişmiş onları suçluyorlar
Avatar
Başkan - 4 yıl önce
CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.HAYIRLI İŞLER,
SAYGI ve SEVGİLER
SUNARIM.SEDAT İNŞ.
NECMİ CANTEKİN.
(CANTEKİN GRUP)
N E V Ş E H İ R
PAZAR SAAT 1330 DA


Hoca ve futbolcu değiştirdik daha iyi adamlar olması için,
Şans bizden yana olmadığı için galibiyetler alamadık.nts sadece forma ve eşofmanın bedelini ö
borsa 10 bin gida için belediyemiz
Ayda 20. bin tl yardım yapıyor
Bir futbolcu 20 bin 30 bin tl maç parası prim yeme içme deplasman giderleri ve manevi sorumluluk tüm futbolcuların sigortası mevcut
Fazlı