banner461

Gazhane Caddesinde Yarın İndirimli Alışveriş Günleri Var

Nevşehir Gazhane caddesi esnafları Yerel piyasanın canlanması ve halkımızın kesesine uygun fiyatlarda alışveriş yapabilmesi amacı ile Nevşehir Halk Günlerinin üçüncüsüne (yarın) Cumartesi günü devam edecekler.

banner503
Gazhane Caddesinde Yarın İndirimli Alışveriş Günleri Var
07 Ağustos 2015 Cuma 13:23

banner143
banner134
Nevşehir Gazhane caddesi esnafları Yerel piyasanın canlanması ve halkımızın kesesine uygun fiyatlarda alışveriş yapabilmesi amacı ile Nevşehir Halk Günlerinin üçüncüsüne (yarın) Cumartesi günü devam edileceği belirtildi...

Nevşehir Gazhane caddesi esnafları eski hareketli günlerine dönmek adına çok anlamlı bir girişimde bulunarak ilkini 23 Mayıs, ikincisinide 6 Haziran 2015 tarihlerinde Gazhane Günleri adıyla Nevşehirli vatandaşlarımıza özel indirim kampanyası başlatmışlardı.Nevşehir in en eski çarşılarından biri olan gazhane caddesi esnafları caddenin canlanması amaçlı aynı zamanda esnaf dayanışması adına şimdi de 3. İndirim günlerine imza atmaya hazırlanıyor...

Nevşehir Gazhane caddesi esnafları öncülüğünde iki kez düzenlenen Gazhane Caddesi İndirim Günleri kampanyasından Nevşehirli vatandaşlar olabildiğince memnun oldukları ve devamını talep edince 3. Gazhane İndirim günleri için çalışmalar başladı.

08.08. 2015 Cumartesi günü Nevşehir Gazhane caddesi esnafları öncülüğünde düzenlenecek Gazhane Caddesi İndirim Günleri kampanyasında özel indirimlerden faydalanmak için tüm halkımız Gazhane caddesine davet edildi.

Gazhane Caddesinde 3. İndirim Günleri

Şok fiyatlarla halkımızın yoğun katılımlarında büyük ilgi gösterdikleri Gazhane Caddesi İndirimli Halk Günleri gelen talepler doğrultusunda 8 Ağustos Cumartesi günü  üçüncüsü düzenlenecek... Nevşehirli vatandaşların büyük ilgi göstermesi beklenilen üçüncü Gazhane İndirim günleri Cumartesi günü saat:10:00 başlıyacak akşam 17:00 e kadar devam edecek.

FİB Haber merkezi olarak Gazhane caddesindeki 3.İndirim günleri etkiniliğinde bu kampanyaya tüm Nevşehir halkını davet ediyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.