banner461
banner195

Genç Birlik'ten Turizm Projesi

Nevşehir’de kurulduğu günden bu yana gençlerin milli, manevi değerlerimize uygun bir şekilde yetişmelerini hedef alan çalışmalara imza atan Genç Birlik Nevşehir Şubesi bölge turizmine önemli bir katkı sağlamaya hazırlanıyor.

 Genç Birlik'ten Turizm Projesi
10 Aralık 2014 Çarşamba 13:38

banner143
banner134

 Genç Birlik'ten Turizm Projesi 

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de kurulduğu günden bu yana gençlerin milli, manevi değerlerimize uygun bir şekilde yetişmelerini hedef alan çalışmalara imza atan Genç Birlik Nevşehir Şubesi bölge turizmine önemli bir katkı sağlamaya hazırlanıyor.

Oğuzhan Alkan’ın başkanlığında ilimizdeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Genç Birlik Nevşehir Şubesi Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesi turizmine yönelik bir proje hazırladı.

Önümüzdeki günlerde bu projeyi Nevşehir kamuoyu ile paylaşmayı planladıklarını dillendiren Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan, “Şube yönetimi ve üyelerimiz olarak bölgemizin vazgeçilmez unsurlarından biri olan turizm konusunda da elimizi taşın altına koyup, turizmin gelişmesi için biz de varız diyeceğiz. Bu konuda güzel bir proje hazırladık. Bu projemizi hayata geçirdiğimiz de inanıyoruz ki Genç Birlik Nevşehir Şubesinin bölgenin değerlerine sahip çıktığını herkes daha iyi görecek” dedi.

Söz konusu projenin Ocak 2015’te olgunlaşıp en kısa zamanda hayata geçirilmesi hedefleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.