banner461
banner195

Genç Çiftçiler Projesi Hayvanları Dağıtılmaya Başlandı

Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında Genç Çiftçi Desteklenmesi Programı çerçevesinde, İlimiz Nevşehir merkez Çiftlik köyünden Güllü IŞIK ve Hacıbektaş İlçesi, Tepesi Delik köyünden Züleyha YILDIZ' a   2' si  koç 38 koyun toplam 40 ar baş ivesi küçükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.

Genç Çiftçiler Projesi Hayvanları Dağıtılmaya Başlandı
12 Ağustos 2016 Cuma 12:23

banner143
banner134
Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında Genç Çiftçi Desteklenmesi Programı çerçevesinde, İlimiz Nevşehir merkez Çiftlik köyünden Güllü IŞIK ve Hacıbektaş İlçesi, Tepesi Delik köyünden Süheyla YILDIZ' a   2' si  koç 38 koyun toplam 40 ar baş ivesi küçükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.

Dağıtıma; Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Yardımcısı Necmettin SAPMAZ, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Yavuz ASLAN, İl/ İlçe proje yürütme birimi personeli ve genç çiftçilerimiz katıldı.

İl Müdürü YILMAZ; Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında uygulanan Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Programı (Tebliğ No:2016/16)  çerçevesinde hibe desteği almağa hak kazanan Genç    Çiftçilerimize   büyükbaş ve küçükbaş hayvanların teslimi  yapılacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürlerini bildirerek, projeden yararlanan genç çiftçilerimize de hayırlı olsun dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.