banner461
banner195

Gençlerimizi “Bağımlı Olma, Kendin Ol Proje Açılışına“ Davet

Davet Damat İbrahim Paşa Gençlik Derneği Başkanı Murat Saltık, Nevşehirli gençlerimizi "Bağımlı Olma, Kendin Ol Proje Açılışına" Davet etti.

 Gençlerimizi “Bağımlı Olma, Kendin Ol Proje Açılışına“ Davet
25 Şubat 2015 Çarşamba 16:20

banner143
banner134

 Gençlerimizi "Bağımlı Olma, Kendin Ol Proje Açılışına"
Davet Damat İbrahim Paşa Gençlik Derneği Başkanı Murat Saltık, 2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı II. çağrı döneminde kabul edilen “Bağımlı Olma Kendin Ol” projesi kapsamında düşünce koçu Münir Arıkan'ın katılacağı açılış programı yapacaklarını, Bu proje ile gençlerimizin kendilerini daha iyi ifade edebilmelerini ve daha iyi yaşam koşullarına sahip olabilmelerini sağlamayı hedeflediklerini, gençlerin sosyal ve kültürel becerilerini geliştirerek sosyal ve kültürel proje üreticileri haline getirilmesi amaçladıklarını söyledi. Tüm Gençlerimizi Bu Konferansımıza Davet Ediyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğretmen - 3 yıl önce
münir bey, gerek kitaplarıyla ve gerekse sunumlarıyla gördüğüm en kalite düşünce koçudur. kişisel gelişimcilere münir bey tavsiye edilir. murat saltık 'ı çalışmalarından dolayı kutluyorum.
Avatar
Eğitimci - 3 yıl önce
münir arıkan dünyanın ilk düşünce koçudur.

o.d.t.ü. kamu yönetimi ve o.d.t.ü. uluslar arası ilişkiler bölümleri ile istanbul üniversitesi s.b.f. uluslar arası ilişkiler bölümlerini bitirmiş

aynı yıl nlpnin kurucusu dr. richard bandler tarafından yılın en iyi nlp eğitmeni seçildi. kaçırılmıyacak bir konferans
Avatar
enderun - 3 yıl önce
Murat beyi ve gönüllü çalışma arkadaslarini tebrik ediyorum. Gerçekten güzel çalışmalar yapıyorlar. allahu teala razı olsun