banner461
banner195

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Avanos Ziyareti

Gençlik ve Spor Bakanı Suat KILIÇ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait yarı olimpik kapalı yüzme havuzu temelini atmak ve Nevşehir Üniversitesi'nin 2012–2013 Akademik Yılı Açılışını yapmak üzere 16 Kasım 2012 Cuma günü Nevşehir’e geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Avanos	 Ziyareti
17 Kasım 2012 Cumartesi 10:31

banner143
Suat Kilic Avanos ta
İlgili Galeriye Git
banner134

 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait yarı olimpik kapalı yüzme havuzu temelini atmak ve Nevşehir Üniversitesinin 2012 - 2013 Yılı Akademik Açılış Töreni için Nevşehir'e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ, Nevşehir programının ardından ilçemize gelerek Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Avanos Kız Yurdunda da incelemelerde bulundu.

 

Gençlik ve Spor Bakanı  Suat KILIÇ’ın Avanos ziyaretinde Avanos Kaymakamı  Mustafa ELDİVAN, Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı J. Yüzbaşı Serkan KOCAMANOĞLU, Avanos Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı  Serkan FERALAN, Avanos İlçe Emniyet Müdürü Ahmet TUTAL'da  eşlik etti.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ, akşam yemeğinde ise Nevşehir Genç Sanayiciler ve İşadamları Derneği (GESİAD)'nin organizesi ile Nevşehir Dedeman Otel’de esnaf, sanayici ve işadamları ile buluşarak sohbet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.