banner461
banner195

Genel Kurullarımız Son Derece Olgun Geçiyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odalarında genel kurul heyecanı Şubat ayında daha hızlanacak.

Genel Kurullarımız Son Derece Olgun Geçiyor
01 Şubat 2014 Cumartesi 10:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odalarında genel kurul heyecanı Şubat ayında daha hızlanacak.

Şu ana kadar ilimiz genelindeki esnaf ve sanatkar odalarında yapılan odaların genel kurullarının son derece olgun ve seviyeli geçtiğini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, bu durumun Türkiye’ye örnek olacak nitelikte olduğunu belirtti.

Ördü, “Bilindiği gibi esnaf ve sanatkar odalarımız her dört yılda bir olağan genel kurullarını yapmak durumundalar İlimizde de Ocak ayının son günleri itibariyle başlayan odalarımızın genel kurullarına baktığımızda son derece olgun, seviyeli ve kaliteli bir şekilde geçtiğini görüyoruz. Tabi bu durum bizleri de mutlu ediyor. Esnaf ve Sanatkarımız kendisine yakışanı sergiliyor. Genel kurullarımız oda yönetimlerinin üyelerine hesap verdiği toplantılardır. Bu toplantılarda aynı zamanda üyelerin odalardan beklentileri de ele alınır. Şu ana kadar ilimiz genelinde gerçekleştirilen oda genel kurullarımızda göreve seçilen Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerimizin yanında önceki dönemde görev yapmış tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın başkan bunu her insan bilemez ama sizde iyi bilirsiniz esnaf demek kaderci demek olduğunu esnaf almadan veren kesimdir yani türkiyenin yükü omuzlarında olan bir kitledir.onun içinde sezsizdir ne kadar bağırsada kimseye duyuramaz.