banner461
banner195

GESİAD Yönetiminden Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Parmaksız a Ziyaret

Kısa adı GESİAD olan Nevşehir İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

GESİAD Yönetiminden Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Parmaksız a Ziyaret
27 Aralık 2013 Cuma 15:33

banner143
banner134

 Kısa adı GESİAD  olan Nevşehir İşadamları Derneği  Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı  İrfan Avşar, Genel Sekreter Mustafa Sözduyar ve Yönetim Kurulu üyeleri ile  Nevşehir Ticaret Odası Başkanlığına bir ziyaret  gerçekleştirdi, NTSO Meclis Başkanı  Seyit İnce,  Yönetim Kurulu Meclis Başkan Yardımcısı  Cengiz Yıldız ve Kemal Güner’in  bulunduğu ziyarette, Son günlerde yaşanan olayların ekonomiye etki etmemesini umduklarını belirten  NTSO Başkanı  M.Arif Parmaksız, “Türkiye’den yurtdışına  ani döviz çıkışları yaşanmıyor. Dolar ve Euro’nun yükselmesi iç talep yüksekliğinden kaynaklanıyor, sıkıntıların biran önce giderilmesini istiyoruz. Çünkü özel sektör çalışmak, üretim yapmak ve satmak zorundadır, bu yolla borcunu ödeyecektir. Döviz de yaşanan dalgalanma ve son olayların biran önce hukuk çerçevesinde çözülerek ülkemizin rahatlatılması gerekliliğine inanıyoruz.” Dedi.

GESİAD  Başkanı İrfan Avşar ise  GESİAD  üyesi  işadamları ve Sanayicilerle yapılan görüşmeler sonrasında , son operasyonların ve ekonomik dalgalanmaların kaygı ile izlendiğini saptadıklarını belirterek, “Üyelerimiz bu durumun biran önce sonlanarak ekonominin ve siyasetin normal haline dönmesini istiyor. En büyük zararın kendilerine ve istihdam ettikleri insanlara olduğunun bilinmesini istiyorlar.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.