banner461
banner195

Gesiad'lı iş adamlarından Arnavutluk gezisi‏

Nevşehir İş adamları dernegi (GESİAD) üyesi 150 kişilik özel uçakla Arnavut'luga Kültür ve iş gezisine götürdü.Gesiad iş adamlarına yurt dışını tanıtma ihracat olanaklarını göstermek misyon ve vizyon kazandırma odaklı çalışmalarına son olarak Arnavutluk ile devam etti.

Gesiad'lı iş adamlarından Arnavutluk gezisi‏
24 Mart 2014 Pazartesi 13:24

banner143
banner134

 Nevşehir İş adamları dernegi (GESİAD) üyesi 150 kişilik özel uçakla Arnavut'luga Kültür ve iş gezisine götürdü.Gesiad iş adamlarına yurt dışını tanıtma ihracat olanaklarını göstermek misyon ve vizyon kazandırma odaklı çalışmalarına son olarak Arnavutluk ile devam etti.Nevşehir iş adamları derneği(GESİAD) özel uçakla Arnavutluk’un başkenti Tirana üniversiteye gittik. EPOKA Üniversitesini öğretim görevlisi eşliğinde gezerek bilgi aldık. Türkçe Olimpiyatlarının Arnavutluk gösterisine katıldık. Arnavutluk Çalışma Bakanı … da katıldı. 3 bin kişi içeride dışarı da bir o kadar kişi kaldı. Programı Arnavutluk’un en fazla izlenen kanalı canlı olarak yayınladı. Medreseleri gezdik. Akşam bir kolejde Arnavutluk’u Türkçe Olimpiyatlarında temsil edecek gruplar özel gösteri yaptı.

İkinci gün 23 Mart 2014 Pazar günü ise, sabah Berat şehrine giderek tarihi kaleyi gezdik. Osmanlı mirası olan köprü ve evleri gezdik. Medreselere giderek hafızlık eğitimi alan öğrencilerin yaptıkları programı izledik. Adriyatik Denizini gördükten sonra Turgut Özal Koleji’ni ziyaret ettik.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
grbt 07 - 4 yıl önce
hangi projelerle geldiniz
Avatar
ak parti - 4 yıl önce
keşke gözünü hırs bu kadar bürümeseydi saklayacağın bu kadar çok şey olmasaydı da günün birinde senin de adın dünyanın bir köşesindeki sevgi yuvasına verilseydi...
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
i̇ş gezisinden daha çok türkçe olimpiyatlarına destek vermek.iş gezisi bahane.
Avatar
AHMET YUNAK - 4 yıl önce
aşagidaki̇ yorumu yapan arkadaşlar eleşti̇rmek i̇çi̇n organi̇zasyon yap özel uçak kaldir beni̇ yaz ahmet yunak gelecem...ama hi̇ç bi̇r i̇ş yapmayan çok konuşur vesselam.
Avatar
gezi - 4 yıl önce
hükümet diyor ya operasyon yapacağız. ben bu geziye sırf adamların moralini - korkularını takip etmek için katıldım. ama allah şahi̇tti̇r ki̇ en ufak bi̇r korku moral bozukluğu yoktu. bunlar ne bi̇çi̇m i̇nsanlar hi̇ç bi̇r şeyden korkmuyorlar....