banner461
banner195

Gizligider'den ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlaması’

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle bir açıklama yayınladı.

Gizligider'den ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlaması’
24 Temmuz 2016 Pazar 18:01

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamasında; "15 Temmuz da darbecilerin değil, milletimizin yaninda olan gazeteci ve basın mensuplarımızın Dünya Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum" dedi.

Gizligider yayınladığı mesajında, “15 Temmuz’da yaşanan menfur darbe girişimi gösterdi ki milli değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlükleri temel alan bir anlayışla görevini yerine getiren gazeteciler demokrasilerin en büyük güvencesidir. Milli iradeye vurulmak istenen bu kalkışmada, milli birlik ve bütünlüğümüzü koruyucu tutum ve yayınlarından dolayı basın mensuplarımız her türlü övgü ve takdiri hak etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle basında sansürün kaldırılışının 108. Yıl dönümünde, İlimiz Nevşehir'de Faaliyette Bulunan İnternet Haber, Yerel Gazete, Dergi, Radyo Ve Televizyonlarımız Başta Olmak Üzere Bütün Basın Mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutluyor, Çalışmalarında Başarılar Ve Sağlıklı Günler Diliyorum.''dedi 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.