banner461
banner195

Göktürk’ten Muhalefet Partili Başkanlara Çağrı

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, Milletvekili seçildikleri günden bu yana Ak Partili belediye başkanlarının hazırladıkları projelerin Ankara’da bakanlıklarda takibi konusunda ellerinden geleni yaptıklarına dikkat çekti. Göktürk, muhalefet Partili belediye başkanlarının da bu konularda kendileri ile istişare halinde olmaları önerisinde bulundu.

 Göktürk’ten Muhalefet Partili Başkanlara Çağrı
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:05

banner143
banner134

 Göktürk’ten Muhalefet Partili Başkanlara Çağrı

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, Milletvekili seçildikleri günden bu yana Ak Partili belediye başkanlarının hazırladıkları projelerin Ankara’da bakanlıklarda takibi konusunda ellerinden geleni yaptıklarına dikkat çekti. Göktürk, muhalefet Partili belediye başkanlarının da bu konularda kendileri ile istişare halinde olmaları önerisinde bulundu.
Seçimlerin ardından ilimizde particilik yapılmadığını ve geçtiğimiz yıllarda da Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri olarak hep bu konuda muhalefet Partili belediye başkanlarının da memlekete hizmet etme aşamasında kendileri ile istişare halinde olmalarını istediklerini ifade eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Göktürk, muhalefet Partili belediye başkanlarının proje ya da bakanlıklarda takip edilmesi gereken işler konusunda müracaat etmediklerini ifade etti.
Göktürk, “Ben çok açık konuşan bir insanım. Seçimden sonra particilik yapılmıyor. Bir proje ile gelmiyor muhalefet partili bir belediye başkanı. Ya da bir başka taleple yanımıza gelmiyor ve haliyle bizimde o belediyelerin ne yapmak istediğine dair bilgimiz olmadığı için bunun takibi de mümkün olmuyor. Yerel yöneticilik belediye başkanı ve Milletvekillerinin çalışmalarıyla oluyor. Bizim Milletvekili seçildiğimiz günden bu yana yapmak istediğimiz bu. Sonuçta kazanan Nevşehir olsun istiyoruz. Hazırlanacak projelerde, projelerin bakanlıklarda takibi konusunda elimizden geleni yapmaya hazırız. El biriliği içerisinde memleketimize hizmet getirme çabasındayız. Bugüne kadar kendi belediye başkanlarımızla bu ortamı çok rahat bir şekilde sağladık. Maalesef muhalefete bulunan belediye başkanları için bunu söylemek mümkün olmuyor” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Teşekkürler - 4 yıl önce
sayın vekilimi tebrik ediyor açıklamasını inşallah icraata döker.
Avatar
uçhisarlı - 4 yıl önce
sayın vekil, uçhisarda mustafa zühal tarafından başlatılan ve osman sülü döneminde yılan hikayesine dönen koruma amaçlı imar planı neden se bakanda imzada şunu lütfen bi imzalatın çün kü osman abi öyle dedi yeter yaa osmanın yalanlarından bıktık. allah aşkına bi abakın uçhisar belediye başkanlığının internet sitesinde aynı haberi;2011 2012-2013 ve 2014 de müjde diyee ilan üstüne ilan bi pekmez yemedi lütfen alibeye yardımcı olunn