banner461

Göktürk'ten Şehit Latif Adıgüzel İçin Taziye Mesajı Yayımladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında PKK ile çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel İçin Taziye Mesajı Yayımladı.

banner503
Göktürk'ten Şehit Latif Adıgüzel İçin Taziye Mesajı Yayımladı.
20 Ağustos 2015 Perşembe 11:31

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında PKK ile çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel İçin Taziye Mesajı Yayımladı.

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk mesajında; Hain terör unsurları tarafından kalleşçe gerçekleştirilen saldırılarda şehit olan vatan evlatlarımızın ölüm haberleri yüreğimize bir kor gibi düşmektedir.

Bu saldırılar ile ülkemizin dört bir yanına ateşler düşerken, bir ateşte memleketimiz Nevşehir'e düşmüş ve kahraman vatan evladımız Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel’e şehadet şerbetini içmek nasip olmuştur.


Ülkemiz topraklarında uzun yıllar boyunca kirli emellerin hizmetçisi olan PKK’nın, iç ve dış mihraklar tarafından taşeron bir örgüt olarak kullanılmaya devam edildiği bu saldırılar ile bir kez daha tescillenmiş durumdadır. 


Ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunların başrolüne talip olan PKK, birlik ve beraberliğimizi bozmak adına son zamanlarda, pusular kurarak vatan evlatlarına namertçe saldırmaktır. Ancak bilinmelidir ki, hain terör örgütü hiçbir zaman kirli emellerine ulaşamaya muktedir olamayacaktır.

Aziz milletimizin duaları ve terör karşısındaki taviz vermeyen vakur duruşu, bu oyunu bozacak ve bu alçak saldırıların üstesinden gelecektir. Bugüne kadar hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmamıştır, bugün de kalmayacaktır.


Bu hain terör saldırıları karşısında tek yürek olmalı, millet olarak kenetlenmemiz gerekmektedir. Bu türden kanlı ve kirli saldırıları kendine fırsat saymak isteyen ve rant devşirmeye çalışanların acziyetlerine karşı en güzel cevap ancak el ele, gönül gönüle birlik olarak verilebilecektir. 


Bu düşünceler ile hain terör örgütlerini bir kez daha lanetliyor, kalleşçe saldırılar sonucunda şehit olan Nevşehirimizin evladı Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel ve diğer tüm kahraman vatan evlatlarına Allahtan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyorum. 


Onlar en büyük mertebe olan şehitlik mertebesine yükselmişlerdir..


Onlar şairin dediği gibi:


“Şehit tahtında Rabbe gülümser, Ah binlerce canım olsaydı der”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.