banner461
banner195

GÖR-BİR’ den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde genel kurullarını yapan 3 esnaf ve sanatkar odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÖR-BİR’ den Hayırlı Olsun Ziyaretleri
12 Şubat 2014 Çarşamba 08:46

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde genel kurullarını yapan 3 esnaf ve sanatkar odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Oda Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz ile Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i oda hizmet binalarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Her üç oda başkanına ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar dileyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, esnaf odalarının ilimizin önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer aldığına dikkat çektiler.

Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir Karoserciler, Marangozlar ve Ağaç İşleri Oda Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz ile Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.