banner461
banner195

Gör-bir Derneğinden Kapadokya Hastanesi'ne Ziyaret

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yöneticileri Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih Yakut'u ziyaret etti.

Gör-bir Derneğinden Kapadokya Hastanesi'ne Ziyaret
21 Ocak 2016 Perşembe 15:42

banner143
banner134
Nevşehir GÖR-BİR Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Sami Kemikkıran ve yönetim kurulu üyeleri Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih Yakut'u ziyaret etti.

Nevşehir GÖR-BİR Derneği Başkanı Erol Mutlu, Kapadokya Hastanesi'nin başarılı çalışmalalrı ve verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti. Gör-Bir Dernek Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran da , Kapadokya Hastanesinin bu güne kadar olan sağlık hizmetlerden çok memnun olduklarını bildirdi.

Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih Yakut ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini bildirerek Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti.

Nevşehir GÖR-BİR Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Dernek Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Sami Kemikkıran, Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih Yakut'a günün anısına Hediye Olarak düzenlenen kurslarda işlenen rapido kalemle işlenmiş resimli tabak hediye etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.