banner461
banner195

GÖR-BİR’den Şener’e Ziyaret

Nevşehir’in en aktif sivil toplum kuruluşlarından Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği engellileri ilgilendiren konularda istişarelerde bulunmak üzere Aile ve Sosyal Politikalar il müdürünü makamında ziyaret etti.

GÖR-BİR’den Şener’e Ziyaret
10 Şubat 2016 Çarşamba 13:46

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en aktif sivil toplum kuruluşlarından Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği engellileri ilgilendiren konularda istişarelerde bulunmak üzere Aile ve Sosyal Politikalar il müdürünü makamında ziyaret etti.

GÖR-BİR Dernek Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Kemikkıran’ın yanı sıra dernek yöneticilerinden bazılarının da katıldığı ziyarette engellilerin ilimizde sosyal hayatlarını yakından ilgilendiren konularda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Erol Mutlu, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Hüseyin Şener ile engellilerin ilimizde toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanmaları konusunda da görüş alışverişinde bulunduklarını kaydederken, İl Müdürü Şener’den bu yıl içerisinde ilimizde engellilere yönelik yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bilgiler aldıklarını ifade etti.

Mutlu, kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı da il Müdürü Şener’e teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.