banner461
banner195

GÖRBİR Genel Kurul Yaptı

Son yıllarda Nevşehir’in en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından biri haline gelen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinde genel kurul yapıldı.

 GÖRBİR Genel Kurul Yaptı
13 Ocak 2015 Salı 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda Nevşehir’in en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından biri haline gelen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinde genel kurul yapıldı.

Dernek Başkanı Erol Mutlu ve beraberindeki Yönetim Kurulunun hemen hemen aynı ve tek liste ile katıldığı genel kurulun ardından Mutlu ve listesi görevlerine devam etti.

Hafta sonunda derneğin Nejdet Ersan Parkı içerisindeki hizmet binasında gerçekleştirilen dernek genel kurulunu değerlendiren Erol Mutlu, genel kurulun ardından yeni hedeflerle göreve devam ettiklerini dile getirdi.

Mutlu, “Her iki yılda yaptığımız genel kurulumuzu yaptık. Yönetimde bir arkadaşımızın dışında değişiklik oldu. Görevimizin başındayız. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği olarak durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yönetimimizde benimle birlikte Mahmut Sami Kemikkıran, Ramazan Yıldız, Halil Yüksel ve Mutlu Büyük yer alıyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatih kurt - 3 yıl önce
Yanar döner erol abi her sakala göre tarak vuruyorsun bravooo be Abi.