banner461
banner195

Göre Belediyesinden Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı

Göre Belediyesi tarafından kasabaya yapılan hizmetlerin yanı sıra cenaze hizmetleri için de çalışmalarına devam ediyor.

Göre Belediyesinden Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı
16 Ocak 2015 Cuma 18:46

banner143
Göre Belediyesi, yeni cenaze nakil aracını hizmete sundu
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir merkez ilçeye bağlı Göre Belediyesi tarafından kasabaya yapılan hizmetlerin bir yenisi daha eklendi. Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu tarafından yapılan çalışmalar ile kasabaya yeni cenaze hizmet aracı kazandırıldı. 

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, www.fibhaber.com a yaptığı açıklamada kasabamıza olan hizmetlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiğini kaydetti.

Başkan Topçu, Göre 
Belediyemize daha iyi hizmet verebilmesi için gün geçtikçe araç filosunu genişletirken, cenaze yıkama ve nakil aracı işlemlerinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacı ile Cenaze aracımızı araç filomuza kattık.

Topçu, ‘’ Kasabamız için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kasabamızın önemli bir eksiği olan cenaze nakil aracımızı şükürler olsun ki kasabamıza kazandırmış bulunuyoruz. Kasabamıza kazandırmış olduğumuz cenaze nakil aracımız Göre kasabamıza hayırlı olsun’’ diye konuştu.


Göre belediyemize kazandırdığımız cenaze nakil ve taşıma aracı ile Belediyemiz vefat eden vatandaşlarına son görevini en iyi şekilde yapmayı hedefliyor.

Yeni alınan cenaze nakil ve taşıma aracı hakkında www.fibahber.com a bilgi veren Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu;” Belediyemiz kısıtlı imkânlarına rağmen hem hizmet veriyor, hem de yatırım yapıyor. Belediyemiz araç parkuruna kazandırdığımız cenaze nakil ve taşıma aracı ile vefat eden vatandaşlarımıza son görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Şehir dışında veya yurtdışında vefat eden vatandaşlarımızın cenazelerin naklini mevcut aracımızla gerçekleştiremiyor, özellikle yaz aylarında büyük sorun yaşıyorduk. Bu sorunu yeni aldığımız nakil aracımızla çözdük.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
göre - 3 yıl önce
hayırlı olsun başkan sağol
Avatar
Göre sewdalısı - 3 yıl önce
Helal olsun sana adamın kralı hayırlı olsun
Avatar
fettah - 3 yıl önce
Hayırlı olsun başkanım goremize allah razı olsun senden
Avatar
görelimm - 3 yıl önce
helal olsun baskanım allah senden razı olsun elınden gelen her turlu hizmeti yapıosun göreye yakısan herseyı yaptın yapacaksında buna herkes ınanıyor kasaba halkının bas tacısın rabbim seni kasabanın basından eksık etmesın
Avatar
Yıldırım CEYLAN - 3 yıl önce
başkanım göre için hayırlı olsun , teşekkür ederiz.
Avatar
hb - 3 yıl önce
plakası neden resmi değil yoksa kiralık mı.
Avatar
gorelı - 3 yıl önce
özü neyse sözüde o.. daha ne yapsın söz verdigi gıbı helal olsun baskanım senın gıbısı bı daha gelmez.
Avatar
göreli - 3 yıl önce
iktidar partisi olupta dahamı olmasın geç bile kaldı.bunlar çoktan olması gereken şeyler.