banner461
banner195

Göynük’te Dere Islah Çalışmaları Sürüyor

Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan. ilçeye bağlı Göynük Köyünde yapımına başlanılan dere ıslah çalışmaları ve istinat duvarının inşaatının yapımında incelemelerde bulunurken burası hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.

Göynük’te Dere Islah Çalışmaları Sürüyor
06 Kasım 2015 Cuma 13:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan. ilçeye bağlı Göynük Köyünde yapımına başlanılan dere ıslah çalışmaları ve istinat duvarının inşaatının yapımında incelemelerde bulunurken burası hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı. 

Kaymakam Eldivan daha sonrasında ise Halk Eğitim Merkezi tarafından  göynük köyünde açılan kurslara katılan kadınları ziyaret ederek kurslar hakkında bilgiler alırken son olarak köylüler ile bir araya gelerek köylülerin sorunlarını dinledi.

Eldivan, “Sayın Valimizin destekleriyle Göynük Köyünde 40 yıldır bekletilen dere ıslahı ve istinat duvarının yapımı hızla devam ediyor. Bizlerde buradaki çalışmaları yerinde incelemek istedik. Ayrıca Halk Eğitim Merkezi tarafından burada açılan kurslara katılan hanım kardeşlerimizin kurs çalışmalarını inceleme fırsatı bulduk.” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.