banner461
banner195

Gülşehir Belediye Başkanı Dursun'a NEVDEF Başkanı Eren'den Ziyaret

Nevşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Eren, Gülşehir de ziyaretlerde bulundu.

Gülşehir Belediye Başkanı Dursun'a NEVDEF Başkanı Eren'den Ziyaret
10 Nisan 2013 Çarşamba 12:24

banner143
banner134

 Gülşehir Dadağı Köyü Derneği Başkanı Mehmet Eren’in girişimleri sonucu kurulan Nevşehir Dernekler Federasyonun (NEVDEF) faaliyete geçmesinin ardında ziyaretlere çıkan federasyon başkanı Mehmet Eren, Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun’u ziyaret etti.

 

Federasyonun kurulma amacını ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Mehmet Eren, ‘’Sosyal hayatın her alanında, hemşerilerimize yardımcı olacak tüm faaliyetlerin içinde olmaya gayret göstereceğiz. Dernekler arası ayrım gözetmeden, toplumun menfaati her zaman en büyük vazifemiz olacaktır. Federasyonumuzun tüm hemşerilerimize hayırlı olması diliyor, desteklerinizi bekliyorum’’ dedi.

 

Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurulan federasyonun hayırlı uğurlu olmasını diledi. Dursun, kendilerine düşen her tür vazifeyi severek ifa edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

Nevşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Eren daha sonra Gülşehir de esnaf ziyaretlerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
seçim yaklaşıyor medyatik mustafa dursun ekranlara poz vermeye başladı ama,mamafi gülşehirde iyi bir aday mustafa dursuna gereken cevabı verecektir bu seçimde eminim...