banner461
banner195

Gülşehir Belediyesini Trafik Cezaları Bezdirdi

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde ilçe ile Nevşehir arasında sefer yapan midibüslerin cezaları Gülşehir Belediyesi’ni adeta yıldırdı.

Gülşehir Belediyesini Trafik Cezaları Bezdirdi
19 Ocak 2015 Pazartesi 12:20

banner143
banner134

 Gülşehir Belediyesi ilçe ile Nevşehir arasında yolcu taşıma işlerini belediye bünyesinde kurulan şirket üzerinden yürütmeye başlamıştı. Ancak şirketin kurulduğu günden bugüne kadar geçen süreçte her gün ayrı bir cezai işlem uygulanan midibüslere Belediye Başkanı Vahdi Arısoy en sonunda isyan etti. Arısoy, ‘’ Gülşehir Belediyesi olarak taşımacılık işini yapmıyoruz. Ancak vatandaşlarımız daha iyi hizmet alsın amacıyla hiçbir kar gütmeden belediye bünyemizde kurulan taşımacılık şirketi araçlarına Nevşehir trafik polisleri tarafından her gün ayrı bir ceza uygulanıyor. Biz belediye olarak bu taşımacılık işinden hiçbir şekilde kar etmiyoruz. Ayakta bir yolcu olsun trafik ekipleri bizlere cezai işlem uyguluyor. Peki soruyorum diğer belediyelere de bu işlemi uyguluyorlar mı trafik ekipleri. Biz muhalefet partisi olduğumuz için mi böyle bir uygulama ile karşı karşıyayız. Yazıktır günahtır. Bizler sadece ilçemizde vatandaşlarımıza nasıl güzel hizmet edebilirizin peşindeyken bu gibi durumlarla karşılaşmak bizleri son derece üzüyor. Bize uygulanan cezai işlemler başka hangi belediyelere uygulanıyor merak ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
vatandaşa ceza yazılınca sorun olmuyor da belediyeye ceza yazılınca neden sorun oluyor? bende taşıma sektöründeyim.fazla yolcudan caza yedim ama fazla yolcum vardı.belediye araçlarında fazla yolcu yok da mı ceza yazılmasın?
Avatar
nevsarli - 3 yıl önce
Belediye nin mevcut nüfusuna göre şirket kurma yetkisi varmı araştırmak lazım
Avatar
AHMET - 3 yıl önce
başkanim var bunda bir iş araştirmanizi tavsiye ederim hem de kamera cekimi yapin diğer taşima yapan ilçe ve şehir içi dolmuşlari
Avatar
hikmet ulaş - 3 yıl önce
sayın başkan,kendin diyorsun belediyemiz bünyesinde kurulan şirket diye. 1. büyükşehir belediyeleri hariç hiç bir belediye şirket kuramaz yasa budur. 2. uyduruk bir şirketi belediye ye hibe yaptırdın. 3. kooperatif ve belediyenin resmi koltu k hakkı vardı sen ihalesiz yeni kurulan şirkete bu hakkı devrettin. 4.araçlar sivil plaka belediye ile ne alaka. 5 belediye uhdesinde kurulan şirketlerin plakası da resmi olur.6. diğer belediyelere laf atıyorsun onlar kamu yararına çalışıyor fazla yolcu problem olmaz. 7. senin sivil plaka ile yaptığın işin adına ticaret derler. 8.normal olarak o minibüslerin parası kimden çıktı. 9. belediye den dersen zaten başın bela da. 10. hoplama zıplama, devret sivil piyasada taşımacılık yapan firmalara kurtul. çünkü bu işin peşini bırakmayacak adamlar var gülşehir de.
Avatar
sehirli - 3 yıl önce
Özel.halk.otobüsünü denetlsnler sabah glyrdu paket hem de ayakta yolcu vardı
Avatar
hop dedik - 3 yıl önce @hikmet ulaş
belediyeye destek için 10 tane körüklü geliyor çatlayın........
Avatar
karnı dar özel halk otobüsçüleri - 3 yıl önce
gülşehirin karnı dar vatandaşı devamlı sövüşlemeye çalışan balık istifi gibi yolcu taşıyan aç gözlü özel halk otobüsçülerinin çıkarları için yapmış oldukları şikayetler yüzünden biz gülşehirli vatandaşları haklarından gaspedilip bu cezalar ödeniyor.yani bizim cebimizden çıkıyor.allah onları bildikleri gibi yapsın.zaten her sabah 8-10 yolcuyla gelip gidiyorlar.onlara herşey müstehak...
Avatar
Atilla - 3 yıl önce
Hikmet ulas adli yorumcu arkadas yorumlara baktim da ben Gulsehir li degilim ama baskan Arisoyu tanimam fazla ama bundan once ki belediye baskaninin pisligini temizliyor adam hatta tuzkoy ve karacasar inda pisligini temizliyor akp den 3 belediye ne yapti Dursun . Akcan , ve Balak Gulsehir belediyesine yuklu miktarda borc biraktilar ne yaptilar hizmet olarak hic bisey Arisoy ne yapmis adam gitmis Gulsehir e yakisir bir dolmus lar almis neden calisana tas atiyosunuz hirsizlik yapana sahip cikiyorsunuz ? Sozum meclisten disari hirsizi kollayanda hirsizdir Arisoy guzel hizmetler yapacak kanatim bu yonde Gulsehir li vatandaslara seslenmek isterim fitne fesat oyunlara gelmeyin hep birlikte Gulsehir i Gul Sehir yapin cunku Gulsehir gercekten guzel ilce kiymet bilene ..!