banner461
banner195

Gülşehir Kaymakamı Ziraatçileri Ziyaret Etti

Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Ziraat Bankası Gülşehir Şubesi Müdürlüğü görevine yeni atanan Asaf Ünsal ve Ziraat Odası seçimlerinde güven tazeleyerek başkanlığa yeniden seçilen Hacı Mehmet Baysal'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Gülşehir Kaymakamı Ziraatçileri Ziyaret Etti
24 Şubat 2015 Salı 12:31

banner143
banner134
İlk ziyaretini Ziraat Bankası Gülşehir Şubesine gerçekleştiren Kaymakam Ertekin, yeni göreve başlayan Ziraat Bankası Müdürü Asaf Ünsal'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ünsal ile bir süre görüşen Kaymakam Ertekin, tadilata girecek olan Ziraat Bankası Gülşehir Şube binası ve tadilat süresinde bankanın geçici hizmet vereceği yer hakkında Ünsal'dan bilgi aldı. Ünsal'a yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulunan Kaymakam Ertekin, daha sonra Gülşehir Ziraat Odasına geçti. 

Ziraat Odası Başkanı Hacı Mehmet Baysal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından  karşılanan Kaymakam Ertekin, ilçe ve ilçeye bağlı köylerde temsilci olarak seçilen delegelerin oy kullandığı seçimlerde güven tazeleyerek Gülşehir Ziraat Odası Başkanlığına yeniden seçilen Hacı Mehmet Baysal'ı tebrik etti. Ertekin, Yeni dönemde Baysal'a başarı dileklerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.