banner461
banner195

Gülşehir Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne Ait Dava Dosyanızı Sorgulayın

Gülşehir Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne ait hukuk dava dosyanızın detaylarına ulaşabilir ve evrakları görüntüleyebilirsiniz. Sisteme elektronik imza ile girişlerde dosya içerisinde bulunan evraklar ve safahat görüntülenebilir.

Gülşehir Sulh Hukuk Mahkemesi‘ne Ait Dava Dosyanızı Sorgulayın
16 Şubat 2015 Pazartesi 13:54

banner143
banner134

Gülşehir Sulh Hukuk Mahkemesi‘n de bulunan herhangi bir hukuk dava dosyasında taraf olup olmadığınızı sorgulayabilir, tarafınıza gönderilen evrakların ve makbuzların size ait olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Duruşma tarihini sorgulayarak duruşmalarınıza zamanında katılabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için linki tıklayınız.


Gülşehir Sulh Hukuk Mahkemesi‘nde bulunan hukuk dava dosyanızdan örnek alabilmeniz için şahsen mahkemeye müracaat etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıklayarak linke girdiğinizde karşınıza portal giriş ekranı gelecektir. Portala devlet şifresi, e-imza, e-devlet ve m-imza ile giriş yapabilirsiniz.


Yapılan sorgulamalar Adalet Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Gülşehir Sulh Hukuk Mahkemesi‘nce Yargıtay’a gönderilen dosyanızı sorgulamak için linki tıklayınız.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.