banner461
banner195

Gülşehir’de Hırsızlar Cirit Atıyor...Aman Dikkat

Nevşehir’in Gülşehir İlçesinde özellikle bu yıl yaşanan çok sayıda hırsızlığın ardı arkası kesilmiyor.Deyim yerinde ise Hırsızlar Gülşehir i mesken tuttu ve cirit atıyor.

Gülşehir’de Hırsızlar Cirit Atıyor...Aman Dikkat
18 Ekim 2012 Perşembe 14:08

banner143
banner134

 Son olarak Pazartesi günü akşam saatlerinde 400 evler Mahallesinde meydana gelen olayda ev sahibinin evde olmadığı iki saat içerisinde balkon kapısını açarak eve giren hırsız yada hırsızlar bir miktar para alarak kayıplara karıştılar.

 

Ev sahibinin eve gelmesi ile gördüğü dağınıklığın ardından hırsız girdiği düşüncesi ile polise haber vermesini müteakip olay yerine gelen ekiplerin yaptığı  ilk incelemelerin ardından Nevşehir den gelen Olay Yeri İnceleme Ekibi parmak izi aradı.

 

Son zamanlarda sık sık yaşanan hırsızlık olayları mahalle sakinlerini tedirgin ederken suçluların bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istediler.

 

Olay yerine gelerek incelemelere katılan Gülşehir İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Coşkun, öncelikle vatandaşların hırsızlığa karşı önlem almaları gerektiğini belirterek ’’ Sizlerde ufacık bir şüphe bile uyandıran bir durum varsa mutlaka bizi arayın. Sizin önemsiz Gördüğünüz şey bizim için çok önemli olabilir’’  diyerek vatandaşları uyardı.

 

Kaynak:Gülşehir Medya


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.