banner461
banner195

Gülşehir’de Koltuk Kıymetli

Nevşehir’in Gülşehir ilçesi yaklaşan yerel seçim öncesinde belediye başkanlığı aday adaylığı konusunda en hareketli ilçelerin başında geliyor.

Gülşehir’de Koltuk Kıymetli
10 Ekim 2013 Perşembe 11:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesi yaklaşan yerel seçim öncesinde belediye başkanlığı aday adaylığı konusunda en hareketli ilçelerin başında geliyor. Zira belediye başkanlığı koltuğu bu dönem daha bir kıymetli.

Gülşehir belediye başkanı Mustafa Dursun’un yeni dönemde tekrar aday adayı olacağı Gülşehir ilçesinde Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinden çok sayıda belediye başkan aday adayının bulunması dikkatleri çekiyor.

Edinilen bilgiye göre İlçe belediye başkanlığı için belediyelikleri düşen belediye başkanları başta olmak üzere Ak Parti’den yoğun bir ilginin olduğu görülüyor. Ak Parti’den Mustafa Dursun’un yanı sıra Gümüykent Belediye Başkanı Mustafa Arıkan, Gökhan Çevik, Abdurrahman Doğan, Hakan Yaman, İbrahim Uludağ. Karacaşar Belediye Başkanı Muammer Akcan, Gökhan Aktaş, Samet Ateş, Murat Güneş,  ve Tuzköy belediye başkanı Ümit Balak’ın isimleri gündemde.

Milliyetçi Hareket Partisinden ise Gülşehir belediye başkanlığı için Ali Aslan, Fahri Buz, Karacaşar eski belediye başkanlarından Salih Erdoğdu, Can Taşkın ve Yılmaz Küçük’ün isimleri gündemde. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.