banner461
banner195

Gülşehir’de TOKİ’nin Akıbeti Ne Olacak?

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde Ak Partili Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un çeşitli sorunlar nedeniyle bir türlü tamamlayamadığı TOKİ’nin akıbetini en çok buradan konut sahibi olmayı hayal edenler merak ediyor.

 Gülşehir’de TOKİ’nin Akıbeti Ne Olacak?
03 Nisan 2014 Perşembe 19:14

banner143
banner134

 Gülşehir’de TOKİ’nin Akıbeti Ne Olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde Ak Partili Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un çeşitli sorunlar nedeniyle bir türlü tamamlayamadığı TOKİ’nin akıbetini en çok buradan konut sahibi olmayı hayal edenler merak ediyor.

Seçim sürecinde de sık sık gündeme gelen Gülşehir ilçesindeki TOKİ konutlarının özellikle müteahhit firma ile yaşanan sorunlar nedeniyle gecikmesinin ardından yerel seçimlerde Ak Partinin ilçede belediyeyi kaybetmesinin ardından nasıl bir gelişme yaşanacağını önümüzdeki günler gösterecek.

Hatırlanacağı üzere Gülşehir belediyesi halen inşaatı süren TOKİ konutlarında yaşanan tüm sorunlara rağmen ilçe halkından gelen talepler doğrultusunda ikinci bir TOKİ konut alanını daha inşaata hazırlıyordu. İlçede bırakın ikinci konut alanını, henüz birincisi bile tamamlanamayan TOKİ konutlarının Milliyetçi Hareket Partili belediye Başkanı Vahdi Arısoy döneminde ne zaman ve nasıl tamamlanacağı konusunda belirsizlikler daha şimdiden kendisini göstermeye başladı.

Gülşehir belediyesinin İktidarın desteği olmadan ilçe sakinlerini konut sahibi yapma konusundaki yeterli iradeyi gösterip gösteremeyeceğini ilerleyen günler gösterecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tarafsız. - 4 yıl önce
iktidar desteğini yapmak zorunda yapmazlarsa kendileri kaybeder..oy vermeyenleri anladık verenlerin oyları ne olacak o zaman ayrım yapılmadan hizmete devam etmeliler.daima millet daima hizmet değil mi amaç böyleyse sorun yok.
Avatar
Tarafsız - 4 yıl önce
siyasetin doğasında var bu şekil kimse gaza gelmesin