banner461
banner195

Gülşehir'de Yeni Midibüsler İçin Kurban Kesilip Dua Edildi

Gülşehir Belediyesi tarafından satın alınan Midibüsler için Belediye binasının önünde dualar eşliğinde kurban kesimi yapıldı.

Gülşehir'de Yeni Midibüsler İçin Kurban Kesilip Dua Edildi
15 Aralık 2014 Pazartesi 10:05

banner143
banner134
Gülşehir Belediyesi tarafından satın alınan Midibüsler için 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 12.30’da Belediye binasının önünde dualar eşliğinde kurban kesimi yapıldı.
Kurban kesim törenine Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY,  Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Belediye personeli, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.  Belediye Başkanı  Vahdi ARISOY; “Bugün burada Belediyemize kazandırdığımız yolcu midibüs'leri için kazasız hizmet verebilmesi nedeniyle kurban kesim töreni düzenledik. Sevgili Gülşehirliler 7 aydır Gülşehirimiz için gece gündüz demeden ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Hizmetlerimizin hiçbir zaman sonu olmadı. Gülşehirimize herşey yakışıyor.Gülşehir halkı herşeyin en iyisine layıktır.Gülşehir Belediyesi olarak Gülşehirimizi geliştirmek, daha konforlu ve daha modern bir şehir yapmak için çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri hep hizmeti esas bildik ve görevimizin son gününe kadar hizmet davasından vazgeçmeyeceğiz. Sözlerime son verirken bu yeni midibüslerimizin Gülşehir'e hayırlı olmasını temenni eder katılımınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

 

Başkan ARISOY; konuşmasının ardından duaları eşliğinde kurban kesimi gerçekleştirildi.

 

 

 Kaynak: habergulsehir / SAMET ATEŞ

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.