banner461
banner195

Gülşehir'e Yeni Pazar Yerine Bu Yıl Kavuşacak

4 yıl boyunca personelinin özverili bir çalıma yaptığını, özellikle 2012 yılı boyunca mükemmel bir performansla çalışıldığını ve iyi işler çıkarıldığına dikkat çeken Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, aynı performansla çalışmaya 2013 yılında da devam edeceklerini kaydetti.

Gülşehir'e Yeni Pazar Yerine Bu Yıl Kavuşacak
18 Şubat 2013 Pazartesi 09:55

banner143
banner134

 Dursun, dört yıllık zaman dilimi içerisinde belediye personeli ile amir değil kardeş ilişkisi ile çok iyi organize olduklarını ve birçok çalışmayı hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Dursun, “Belediye başkanlığım öncesinde de yöneticilik yaptım. Kimsenin üzülmesine, kırılmasına neden olacak davranış içinde olmadım. Hiç kimsenin diğerine karşı bir üstünlüğü yoktur. Ancak kurumsal bir yapı var, bu yapı içinde her görevli görevinde üzerine düşeni yapmak zorundadır. Ben büyüklerimden ne gördüysem küçüklerime de öyle davranıyorum. Unutmayalım ki hepimiz insanız” şeklinde konuştu.

2009 yılında yapılan yerel seçim öncesinde verdiği vaatler hakkında da bilgi veren Dursun, seçim döneminde verdikleri vaatlerin pazar yeri hariç tamamını hayata geçirdiklerini söyledi.

 Pazar yeri yapımının ise 2013 yılında tamamlayarak Gülşehir halkının hizmetine sunacaklarını kaydeden Dursun, yaptıkları diğer çalışmaların ise ortada olduğunu, 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerinde Gülşehir Belediye Başkanlığına yeniden aday olacağını sözlerine ekledi.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kapadokyalı - 5 yıl önce
bence kötü bir yatırım evi uzak olan insanlar var...