banner461
banner195

Günbatımı Eşliğinde Kapadokya Hatırası

Ülkemizin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Kapadokya bölgesi yerli ve yabancı turistin ilgisini görmeye devam ediyor. Yerli ve yabancı turistlerin elinden bu büyülü coğrafyaya ait anılarını yaşatacak karelerde birbirinden ilginç mekanlarda alınıyor.

Günbatımı Eşliğinde Kapadokya Hatırası
05 Haziran 2013 Çarşamba 11:14

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ülkemizin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Kapadokya bölgesi yerli ve yabancı turistin ilgisini görmeye devam ediyor. Yerli ve yabancı turistlerin elinden bu büyülü coğrafyaya ait anılarını yaşatacak karelerde birbirinden ilginç mekanlarda alınıyor.

Kapadokya bölgesinin son dönemlerde en çok ilgi gören unsurlarından biri de kuşkusuz butik otel ve yine kayadan oyma eğlence merkezleri. Bu merkezlere gelerek bölgenin mutfak kültürüne dair önemli tecrübeler edinen yerli ve yabancı turistlerin bölgeye has büyülü atmosferini görüntülemeden gitmedikleri de bir gerçek.
Kayadan oyma butik otel ve eğlence merkezlerinin bulunduğu Göreme ve yöresinde günbatımını izleyen bir yabancı turist, bu son derece güzel anı ölümsüzleştirmek adına fotoğraf makinesinin deklanşörüne basıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.