banner461
banner195

Gündüzpolat’tan Kınama

Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Topaklı 112 İstasyonunda sağlık çalışanlarının darp edilmesini kınadı

 Gündüzpolat’tan Kınama
06 Kasım 2014 Perşembe 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Topaklı 112 İstasyonunda sağlık çalışanlarının darp edilmesini kınadı.

Bu olayın sağlıkta yaşanan şiddet olaylarının ne boyutlara ulaştığının sadece bir örneği olduğunu dile getiren Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Topaklı 112 ekibimiz önceki gün gece saat 22.00 sıralarında istasyonlarının içerisinde saldırıya uğramıştır. Saldırıyı yapan şahıslar kapıyı çalarak pervasız bir şekilde arkadaşlarımızı darp etmiş, küfür ve hakaretlerde bulunmuştur. Bununla yetinmeyip ambulansa saldırarak tahrip etmişler ve ambulansı kullanılamaz hale getirmişlerdir. Sağlıkta şiddetin ne boyutlara geldiğinin kanıtı niteliğindeki bu talihsiz olayı şiddetle kınıyoruz. Saldırıyı yapan şahısların gerekli cezayı almaları hususunda adaletimize güveniyoruz. Saldırıya uğrayan sağlık çalışanlarımıza geçmiş olsun diyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.