banner461
banner195

Güneri’den Hayırlı Olsun Temennisi

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’in aday gösterilmesi dolayısıyla kendisine, Nevşehir halkına hayırlı olsun temenninde bulundu.

Güneri’den Hayırlı Olsun Temennisi
09 Aralık 2013 Pazartesi 10:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’in aday gösterilmesi dolayısıyla kendisine, Nevşehir halkına hayırlı olsun temenninde bulundu.

Aday adaylığı sürecinde de Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerinde bulunduklarına dikkat çeken Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, “Sayın Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver ilimizdeki bir çok esnaf ve sanatkar odasına olduğu gibi odamıza da 2 dönemlik belediye başkanlığı süresince şu ana kadar esnafımıza yapılmayan hizmeti yapmıştır. Sebze pazarımızın yanında, sebze halimizin Nevşehir’imize kazandırılması bu dönemlerde yapılan en önemli yatırımlardandır. Yeni dönemde kendisinin yeniden Nevşehir belediye başkan adayı olarak gösterilmesi esnaflarımızı da oda yönetimi olarak bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kendisine yerel seçim sürecinde başarılar diliyoruz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kim - 5 yıl önce
hasan başkan nevşehirin tek kral siyasetçisi, ölene kadar bir numarası,kimse engelleyemedi, engellenenemez