banner461
banner195

“Güzel İzlenimler Edindik”

Hafta sonunda Hacıbektaş ilçesinde bulunan huzur evi ve Gülşehir’in Gümüşkent beldesindeki Rehabilitasyon merkezlerini ziyaret eden İl İnsan Hakları Kurulu ve Kızılay Yöneticileri her iki merkezden güzel izlenimler edinerek Nevşehir’e döndü.

“Güzel İzlenimler Edindik”
07 Mart 2016 Pazartesi 14:51

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda Hacıbektaş ilçesinde bulunan huzur evi ve Gülşehir’in Gümüşkent beldesindeki Rehabilitasyon merkezlerini ziyaret eden İl İnsan Hakları Kurulu ve Kızılay Yöneticileri her iki merkezden güzel izlenimler edinerek Nevşehir’e döndü.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı ve aynı zamanda İnsan Hakları Kurulu Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Gülen’in yanı sıra kurul üyelerinin de katıldıkları ziyaretlerde önce Hacıbektaş Rıfat Kartal Huzurevinde huzur evi sakinleriyle sohbet imkanı bulan heyet ardından Gümüşkent beldesindeki Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Her iki ziyarette de kurumlarda gerek yaşlılara, gerekse rehabilitasyon merkezindeki hastalara yönelik verilen hizmetlerin son derece olumlu olduğunu yerinde gördüklerine dikkat çeken Gülen, her iki kurumun yöneticilerine ve çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.