banner461
banner195

Güzelyurt Muhtar Adayı Yorulmazer'den Görbir Derneğine Ziyaret

Nevşehir Güzelyurt Mahallesi Muhtar Adayı Uğur Yorulmazer bugün Nevşehir GÖRBİR derneğini ziyaret etti.

Güzelyurt Muhtar Adayı Yorulmazer'den Görbir Derneğine Ziyaret
22 Ocak 2014 Çarşamba 17:12

banner143
banner134

 Güzelyurt Mahallesi Muhtar Adayı Uğur Yorulmazer, Nevşehir Görbir Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Dernek Başkan yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran ı dernek binasında ziyaret etti.

Ziyarette Muhtar Adayı Uğur Yorulmazer,Görbir derneğinin güzel çalışmaları bizleri bir Nevşehirli olarak mutlu ediyor.Bu başarılarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum dedi.

Yorulmazer, Görbir Derneğine önce kendisini tanıtarak, Nevşehir in Güzelyurt mahallesine hak ettiği en güzel hizmeti sunabilmek için Muhtar Adayı olduğunu bu konuda hala hazırda ekibiyle birlikte çıktıkları bu yolda sizlerden dua ve desteklerinizi bekliyorum dedi.


Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Hafız Mahmut Kemikkıran da Adaylığının hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek Güzelyurt Mahallesi Muhtar Adayı Uğur Yorulmazer e Başarı temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hafız Mahmut Kemikkıran,Hizmetin Yerel Yönetimlerden geçtiğini ifade ederek Mahallelerimize hizmet için çalışkan dürüst genç ve başarılı muhtarlarımızın aday olması ve bu adaylarında desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Bu vesile 30 Mart Yerel Seçimlerinin ülkemiz şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyorum dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa yılmaz - 4 yıl önce
Çok anlamli bir ziyaret olmuş tebrikler ugur kardeşim allah senin gibi düşünen insanlari başımızdan eksik etmesin helal olsun
Avatar
m.yılmaz - 4 yıl önce
bazı kalbı buyuk ınsanlar vardırya sen onlardansın kardesim
Avatar
turgut yıldız - 4 yıl önce
herkez kendine yakışanı yapar helal olsun ugur kardeşime
Avatar
A. GÖKTAŞ - 4 yıl önce
güzel bir ziyaret olmuş tebrikler. güzelyurt mahallesi için neler yapabileceksin. güzelyurt mahallesinin sorunlarını ne kadar biliyorsun. güzelyurt mahallesi için zaman ayırabilecekmisim.