banner461
banner195

“Hak Bildiğim Davamda Aday Gösterilmek Büyük Bir Gurur”

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin seçim ittifakında Nevşehir’den birinci sıra adayı gösterilen Dr. Uğur Keleş, 10 yaşından bu yana hizmet ettiği milli görüş davasından milletvekili birinci sıra adayı gösterilmesinin kendisi için büyük bir gurur vesilesi olduğunu dile getirdi.

 “Hak Bildiğim Davamda Aday Gösterilmek Büyük Bir Gurur”
18 Nisan 2015 Cumartesi 16:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin seçim ittifakında Nevşehir’den birinci sıra adayı gösterilen Dr. Uğur Keleş, 10 yaşından bu yana hizmet ettiği milli görüş davasından milletvekili birinci sıra adayı gösterilmesinin kendisi için büyük bir gurur vesilesi olduğunu dile getirdi.

Milli Görüş Davasına gönül verenlerin hiçbir menfaat gözetmeksizin bu davaya gönül verdiklerini söyleyen SP-BBP ittifakının Nevşehir 1. sıra Milletvekili adayı Keleş, seçim sürecinde elinden geldiği ve gücünün yettiği kadarıyla bu dava için var gücüyle çalışacağının altını çizdi.

Keleş, “Allaha Şükürler olsun. Hak din İslam ile bizleri tanıştırdığı için sonsuz şükürler olsun. İçinizde zerre kadar çıkar olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir menfaat düşünmeden Saadet Partili ve Büyük Birlik Partili arkadaşlarımızın bu davaya gönül verdiklerini görmek beni mutlu ediyor. Nevşehir’de SP-BBP ittifakının birinci sıra milletvekili adayı olarak gösterildim. 33 Yaşındayım ve 23 yıldır Milli Görüşe hizmet ediyorum. Hak bildiğim davamda Nevşehir’den birinci sıradan milletvekili adayı olarak gösterilmem benim için büyük bir heyecan ve gurur vesilesi. Bu benim için çok çok büyük bir sorumluluk. Elimden geldiğinde, gücüm yettiğince davam için çalışacağım. Allah utandırmasın inşallah” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
burhan ertas - 3 yıl önce
Hocam yolun bahtin açık olsun
Avatar
ali - 3 yıl önce
yolun açık olsun yiğdim
Avatar
Kenan - 3 yıl önce
Yolun açık olsun.savunduğun dava hak her daim sen ve bu davayı savunanlar kazanır kaybetmez kardeşim
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
rabbim yolunu açık etsin selam ve dua ile
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
rabbim yolunu açık etsin selam ve dua ile
Avatar
Ali Baykara - 3 yıl önce
allah cc daha nice hayirli hizmetlerde ön saflarda olmayi nasip eylesin.ecrin bol hizmetiniz bereketli olsun.hayirli olsun.biliyoruzki zafer inanalarindir ve zafer yakindir