banner461
banner195

Halk Eğitimden Öğrencilerimize Duyuru

Silik ve donuk durumda olan öğrencilerimizin sistemde kayıtlı cep telefon numaralarına bir SMS gönderilerek kayıt yenileme tarihleri ile zorunlu eğitim kapsamında olanların kayıt yeniletmek zorunda oldukları hatırlatılmıştı.

Halk Eğitimden Öğrencilerimize Duyuru
17 Şubat 2015 Salı 09:43

banner143
banner134
Silik ve donuk durumda olan öğrencilerimizin sistemde kayıtlı cep telefon numaralarına bir SMS gönderilerek kayıt yenileme tarihleri ile zorunlu eğitim kapsamında olanların kayıt yeniletmek zorunda oldukları hatırlatılmıştı.

Ancak, Bakanlığımız ALO 147 hattı ile okulumuz telefonları ve mail adreslerine zorunlu eğitim hakkında tereddüt yaşayanların yoğun soruları gelmektedir.

2012 yılı ve sonrasında ilköğretimi / ortaokulu tamamlayarak veya liselerden tasdikname alarak Açık Öğretim Lisesine kaydolan öğrencilerimiz ZORUNLU EĞİTİM kapsamında olduklarından kayıt yenilemeleri ve sınavlara katılmaları yasal bir zorunluluktur. 2012 yılından önce ilköğretim / ortaokul mezunu olanlar ile lise öğrenimlerini tamamlayamayıp Açık Öğretim Lisesine kaydolan öğrencilerimiz zorunlu eğitim kapsamında değillerdir.

Tüm öğrencilerimizin 16 Şubat 2015 – 06 Mart 2015 tarihleri arasında kayıtlarını yenileterek öğrenimlerini sürdürmeleri dileğimizi bir kez daha hatırlatır, başarılar dileriz.

 

            NEVŞEHİR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.